Тёмный

“Радянський модернізм”: деконструкція міфу. Лекція Антона Проненка 

lvivart.center
Подписаться 5 тыс.
Просмотров 924
50% 1

Поговоримо про штучність терміну «Радянський модернізм». На вас чекає дискусія-подорож творами мистецтва різних країн, епох та політичних режимів і художньої якості. Чому більшість зразків «Радянського модернізму» не належать до модернізму беззаперечно, а кращі з них, по суті не є «радянськими». На лекції ви дізнаєтесь, як мистецтво Італії вплинуло на образ Києва 60-80-х років та в чому різниця між політизованою модою і актуалізацією культурної спадщини
Антон Проненко народився у Львові. Освіту здобув у Києві. Художник та дослідник мистецтва і культури, автор освітніх програм та кураторських проєктів у Києві та Львові. У його доробку понад десяток курсів, лекцій, освітніх програм та авторських досліджень, серед яких -
«Український модерн, «Українське мистецтво без шароварів», «Українське мистецтво. Перезавантаження», «Українське мистецтва - архітектура. Скульптура, ікона, картина дизайн» «Олександр Мурашко». Сценарна платформа Terrarium «Вплив живопису на кіно» - 2 лекції «Еротика та оголеність у мистецтві». Культурний Проект - курс «Що я забув у музеї?» та лекції «Втрачені шедеври», «Мистецтво крупним планом»
Як художник, Антон працює у жанрі фігуративного мистецтва. У своїх картинах, графічних творах та колажах автор актуалізує класичне мистецтво, звертається до сучасних образів та тем, серед яких культура, естетика та сексуальність. Займається монументальним живописом та книжковою ілюстрацією.

Опубликовано:

 

11 окт 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 3   
@morozless
@morozless Год назад
Як би Антон прийшов без власної мозаїки це був би не Антон ❤
@volodymyrsokolovskyi2778
@volodymyrsokolovskyi2778 11 месяцев назад
все що радянське потрібно прибирати геть з нашого культурного простору, і цей радянський модернізм теж, бо це памятка того як наших митців вбивали і навязували похмурий радянський модернізм на кістках наших культурних діячів.
Далее