Thank you for watching my video!!
名鉄岐阜 MEITETSU GIFU NH60 0:00:00
加納 KANŌ NH59 0:02:01 通過 pass
茶所 CHAJO NH58 0:02:35 通過 pass
岐南 GINAN NH57 0:03:37 通過 pass
笠松 KASAMATSU NH56 0:05:30
木曽川堤 KISOGAWA-ZUTSUMI NH55 0:06:55 通過 pass
黒田 KURODA NH54 0:07:59 通過 pass
新木曽川 SHIN KISOGAWA NH53 0:09:20
石刀 IWATO NH52 0:10:47 通過 pass
今伊勢 IMAISE NH51 0:11:15 通過 pass
名鉄一宮 MEITETSU ICHINOMIYA NH50 0:13:00
妙興寺 MYŌKŌJI NH49 0:14:46 通過 pass
島氏永 SHIMA-UJINAGA NH48 0:15:41 通過 pass
国府宮 KŌNOMIYA NH47 0:18:00
奥田 OKUDA NH46 0:19:55 通過 pass
大里 ŌSATO NH45 0:20:31 通過 pass
新清洲 SHIN KIYOSU NH44 0:21:52 通過 pass
丸ノ内 MARUNOUCHI NH43 0:22:33 通過 pass
須ヶ口 SUKAGUCHI NH42 0:23:11 通過 pass
新川橋 SHINKAWA-BASHI NH41 0:23:50 通過 pass
二ツ杁 FUTATSU-IRI NH40 0:24:20 通過 pass
西枇杷島 NISHI BIWAJIMA NH39 0:24:46 通過 pass
枇杷島分岐点 Biwajima 0:25:07 通過 pass
東枇杷島 HIGASHI BIWAJIMA NH38 0:25:52 通過 pass
栄生 SAKŌ(名鉄病院前)NH37 0:26:48 通過 pass
名鉄名古屋 MEITETSU NAGOYA NH36 0:30:00
山王 SANNŌ NH35 0:32:12 通過 pass
金山 KANAYAMA NH34 0:34:00
神宮前 JINGŪ-MAE NH33 0:37:00
堀田 HORITA NH32 0:38:31 通過 pass
呼続 YOBITSUGI NH31 0:39:21 通過 pass
桜 SAKURA NH30 0:40:05 通過 pass
本笠寺 MOTO KASADERA NH29 0:40:37 通過 pass
本星崎 MOTO HOSHIZAKI NH28 0:41:33 通過 pass
鳴海 NARUMI NH27 0:42:44 通過 pass
左京山 SAKYŌYAMA NH26 0:43:36 通過 pass
有松 ARIMATSU NH25 0:44:15 通過 pass
中京競馬場前 CHŪKYŌ-KEIBAJŌ-MAE NH24 0:45:04 通過 pass
前後 ZENGO NH23 0:46:03 通過 pass
豊明 TOYOAKE NH22 0:47:03 通過 pass
富士松 FUJIMATSU NH21 0:47:50 通過 pass
一ツ木 HITOTSUGI NH20 0:48:58 通過 pass
知立 CHIRYŪ NH19 0:50:40
牛田 USHIDA NH18 0:52:50 通過 pass
新安城 SHIN ANJŌ NH17 0:54:10 通過 pass
宇頭 UTŌ NH16 0:55:55 通過 pass
矢作橋 YAHAGIBASHI NH15 0:57:09 通過 pass
岡崎公園前 OKAZAKIKŌEN-MAE NH14 0:58:03 通過 pass
東岡崎 HIGASHI OKAZAKI NH13 1:00:00
男川 OTOGAWA NH12 1:02:00 通過 pass
美合 MIAI NH11 1:03:07 通過 pass
藤川 FUJIKAWA NH10 1:04:38 通過 pass
名電山中 MEIDEN YAMANAKA NH09 1:06:21 通過 pass
本宿 MOTOJUKU NH08 1:07:23 通過 pass
名電長沢 MEIDEN NAGASAWA NH07 1:09:41 通過 pass
名電赤坂 MEIDEN AKASAKA NH06 1:11:02 通過 pass
御油 GOYU NH05 1:11:56 通過 pass
国府 KŌ NH04 1:12:26 通過 pass
小田渕 ODABUCHI NH03 1:13:58 通過 pass
伊奈 INA NH02 1:14:44 通過 pass
平井信号場 Hirai
下地 Shimoji CD02 (JR東海) 1:16:52 通過 pass
船町 Funamachi CD01 (JR東海) 1:17:27 通過 pass
豊橋 Toyohashi NH01 1:18:58
front view railway
7 авг 2024