Просмотров 227
50% 1

Czytaj opis!!! 👇
👍3 łapki = NOWY FILM!
📢W dzisiejszym filmie: Na 7 przejażdżkę w tym sezonie wybrałem się na historyczny mecz dla polskiej piłki klubowej pod względem ilości kibiców na trybunach. Ponad 50 tys. kibiców z dwóch stron: Ruchu Chorzów, a z drugiej Widzewa Łódź. Na Stadionie Śląskim pojawiło się 30 tys. fanów Ruchu Chorzów, a także 20 tys. przyjezdnych. Przechodząc już do samego widowiska, na które do śledzenia zapraszali szkoleniowcy obu ekip. Podkreślając, że ten mecz będzie otwarty i grany na tzw. wymianę ciosów. Można powiedzieć, że dotrzymali słowa. Już w 2. minucie Widzew Łódź objął prowadzenie po bramce Luisa Silvy. W późniejszych etapach spotkania próbowali odpowiedzieć "Niebiescy", jednak bezskutecznie. Wykorzystując gapiostwo obrońców Ruchu, a także samego bramkarza Dantego Stipicę w 49. minucie Łodzianie strzelili na 2-0. Na listę strzelców wpisał się Hiszpan - Jordi Sanchez. Uporczywe ataki drużyny Janusza Niedźwiedzia przyniosły skutek w 76.minucie, gdy to wprowadzony piętnaście minut wcześniej Miłosz Kozak, po składnej kontrze dał Niebieskim kontakt z rywalem. Wynik meczu do 90.minuty się jednak nie zmieniał, ale Niebiescy wierzyli, że mogą jeszcze odrobić straty, gdyż arbiter - Łukasz Kuźma do regulaminowych 90 doliczył 15 minut w związku ze zbyt dużym zadymieniem boiska, przez środki pirotechniczne używane przez fanatyków Widzewa. Doliczony kwadrans był naprawdę emocjonujący. W 10. minucie doliczonego czasu gry karnego na bramkę wykorzystał Bartłomiej Pawłowski. Na tablicy 3-1 dla gości. 3 minuty później ponownie bramkę kontaktową zdobył Miłosz Kozak, ale to już nie wystarczyło by dogonić drużynę z miasta Włókniarzy. W końcowym rozrachunku po ekscytującym i arcyciekawym meczu Widzew Łódź pokonał Ruch Chorzów 3-2 i mógł świętować pierwszy raz od ponad dwóch miesięcy komplet punktów na wyjeździe. Zapraszam do oglądania! I sincerely invite to you!
RUCH: Stipica - Stępiński, Szymański, Josema - Wójtowicz, Sikora, Letniowski (70 Starzyński), Bartolewski (90+8 Feliks) - Novothny, Szczepan (70 Vlkanova), Moneta (61 Kozak)
Trener: Janusz Niedźwiedź
Rezerwowi: Buchalik, Szur, Sadlok, Foszmańczyk, Barański
WIDZEW: Gikiewicz - Luis Silva, Żyro, Szota, Jordi Sanchez (75 Cybulski), Alvarez (90+15 Diliberto), Ibiza, Pawłowski (90+15 Kun), Hanousek, Klimek (81 Ciganiks), Nunes (75 Rondić)
Trener: Daniel Myśliwiec
Rezerwowi: Krajcirik, Zieliński, Dawid, Terpiłowski
Żółte kartki: Stępiński(Ruch), Ibiza, Nunes, Alvarez, Pawłowski(Widzew).
Sędziował: Łukasz Kuźma(Białystok)