Тёмный

4 ПОМИЛКИ МОЗКУ, ЯКІ ТРИМАЮТЬ ЛЮДЕЙ В БІДНОСТІ. Як змусити мозок заробляти більше? 

Chernyak Blog
Подписаться 127 тыс.
Просмотров 122 тыс.
50% 1

🫂Mindly - платформа з пошуку та роботи з психологом онлайн.
Знайти свого психолога: app.mindlyspace.com/on-boardi...
💖За промокодом chernyak20 - знижка 20% на першу сесію
Розповідаю про те, чи може наука про мозок допомогти вирватися з бідності. Мозок бідного і багатого: реальні відмінності. Як купити щастя за гроші і як гроші допомагають прожити життя недаремно?
Підписуйтесь на мене тут:
Інстаграм: / chernyak.blog
ТікТок: / chernyak.blog

Опубликовано:

 

27 янв 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 494   
@AlexLiberty41
@AlexLiberty41 4 месяца назад
Я думав що якщо я відкладу гроші то буду багатшим і щасливішим , а потім почалась війна, і я почав вкладати, в фонд Стерненка , і почав отримувати 300 , а то і 200 щоденних дивідентів, і це робить мене щасливішим. Багатшим я не став , але гроші зробили мене щасливим конвертацією оркі в чорнозем, і це чудово.
@user-op2uk6mb8w
@user-op2uk6mb8w 4 месяца назад
Інвестиція в родючість😂
@tetyanapeleshenko5428
@tetyanapeleshenko5428 4 месяца назад
🔥 так і є! Це найкраща інвестиція в наш час
@user-wg3iu8zt7g
@user-wg3iu8zt7g 4 месяца назад
💯
@partyzanua7515
@partyzanua7515 4 месяца назад
Дай бог, щоб Стерненко не був такий як притула
@AsirisCrypto
@AsirisCrypto 4 месяца назад
Краще б вклав в крипту, а потім самостійно донатив би перевіреним людям із ЗСУ, а не всяким ультраправим, які можливо і не передадуть гроші. Не можна в наш час нікому вірити
@user-dy3gq6fg9n
@user-dy3gq6fg9n 4 месяца назад
Про подорож і кавоварку це шаблон. Кожен сам для себе обирає, чи тиждень задоволення, фоточки і спогади чи кожен день пити смачну каву. А можна і те, і інше одночасно. Це про особисті смаки. Можливо треба забеспечити себе спочатку якісними, класними речами ,а вже потім їхати за враженнями. Бо, коли спиш на неякісному ліжку і п'єш погану каву, то тижневий відпочинок не забеспечить щастям.
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 месяца назад
Знову ж таки, це не моя думка, це наукові роботи у яких порівнювалась кореляція рівня щастя з витратами на різні речі😊
@user-rc9dv2cf7n
@user-rc9dv2cf7n 4 месяца назад
У вересні пив каву Блейзер в Церматт. Гарні враження.
@Natali-yj4di
@Natali-yj4di 4 месяца назад
А я в Женеві на березі озера в самому дорогому отелі.Але мені більше підходить шале в горах,де тиша і мало людей.
@MackTkachuk
@MackTkachuk 4 месяца назад
Смачну каву щодня можна отримувати з гейзерної кавоварки, яка коштує копійки і не потребує геморою з обслуговуванням
@user-yi6ek4th8z
@user-yi6ek4th8z 3 месяца назад
Можливо,це індивідуально. Знаю сім'ю,яка не переймалась новими меблями,ремонтом у квартирі,але у яких постійно були дефіцитні товари,їжа та одяг(80ті роки). І за кордон діти їздили.
@rostia
@rostia 4 месяца назад
Я погодився на сто доларів, чекаю собі на картку
@User_StasyouRa
@User_StasyouRa 4 месяца назад
Я теж !)
@olegtatarchuk7925
@olegtatarchuk7925 4 месяца назад
А чего нас так мало?😂
@yarado7147
@yarado7147 4 месяца назад
Я теж 😅
@nataliiazanyk3452
@nataliiazanyk3452 3 месяца назад
Я впевнена, що всі погодилися б Але блогерка нас переконує в протилежному
@Galiusyk
@Galiusyk 3 месяца назад
Ні, я відмовилась. І повірте більшість також) Бо не було вказано, що пропозиція тільки одна
@user-dy3gq6fg9n
@user-dy3gq6fg9n 4 месяца назад
Бідні від багатих відрізняються позицією по життю : активною чи пасивною. Бідні часто чекають благ, виплат, субсидій, терплять незручності, бо бачили таке з дитинства. Така картинка життя звична. Це нормально. Всі так живуть в оточенні. Бідність породжує невдоволення, провокує складнощі у відносинах, бажання відволіктися пляшкою чи ще чимось. З програмою бідності в голові важче стати багатим, ніж коли ти жив між успішних, цілеспрямованих людей у доброзичливому, розвиваючому середовищі.
@7Kotta7
@7Kotta7 4 месяца назад
​@user-wt2ct5ok3sтак мова про доброзичливе середовище, а не про то, в якому ви були 🙄
@user-dk7hw5gw5s
@user-dk7hw5gw5s 4 месяца назад
Слушна думка, правильні роздуми.
@7Kotta7
@7Kotta7 4 месяца назад
@user-wt2ct5ok3s співчуваю. оточення сам собі обираєш. або змиряєшся з тим, що є і умнічаєш, що ти самий розумний)
@7Kotta7
@7Kotta7 4 месяца назад
@user-wt2ct5ok3s ну ти хамло...
@7Kotta7
@7Kotta7 4 месяца назад
@user-wt2ct5ok3s ти неуспішне і недоброзичливе. і що це таке навряд чи знаєш)
@SerrrNika
@SerrrNika 4 месяца назад
Про перший експеримент, була в мене в дитинстві така ситуація, ми з другом знайшли на вулиці 100 гривень, (коли ше долар був по 5.05🥲) для двух дітей 3-4 класу це надвеликі гроші на той час були, але помітив їх він, я б скоріше за все і не побачив їх тому він запропонував поділити 35 мені 65 йому я ж погодився бо це логічно, бо я б без нього не мав би цих грошей, але мабуть і на 20 погодився б, бо це 200 жуйок по 10 коп, з наліпками
@happiness4955
@happiness4955 4 месяца назад
ООО, Ваш друг був совісний і поважав Вас, якщо запропонував такий поділ!
@game-3d
@game-3d 2 месяца назад
По-дружньому діляться 50/50, а це якось по-єврейськи🤑😅
@user-hu5vg7nk8z
@user-hu5vg7nk8z 3 месяца назад
Це не у людей з високим званням чи лідерів виявили меньше рівень кортизолу😅це від самого початку у них був нижчий рівень кортизолу і відповідно вище стресостійкість, тому вони такими і стали!
@reza1116
@reza1116 4 месяца назад
Час проведений гарно- не є втраченим (якось так колись сказав Єлтон Джон), то особисто моя порада, кому цікаво, не мудитись та дозволяти собі трохи дрібних радостей життя + ніколи не заздріть- це важливо, бо у погоні за статусом ми втрачаємо мить, а час відмотати не можна
@marysid228
@marysid228 4 месяца назад
В українців є причини мати такі переконання. Не дарма існує слово "скоробагатьки". Звісно, добре, коли є тривала родинна історія достатку. Але через історичні причини у нас кожне покоління втрачало все і постійно починало з 0, тож якщо комусь і вдавалося розбагатіти, то багатьох їз них справді заносило і через це вони незабаром втрачали все, але перед тим добряче попсувавши відносини з усіма. В українців є усі вагомі причини вважати саме так і ці зміни не будуть швидкими. І війна тільки погіршує все... Зрештою у багатьох людей такі зарплати, що нема з чого накопичувати. Реальність теж треба визнавати. Є рівень, з якого важко або взагалі не можливо щось відкласти, бо базові потреби дуже дорогі, а що говорити, коли стільки людей взагалі живуть на мінімалку... Мій досвід і багатьох моїх знайомих, які цікавилися і перечитували купу макулатури типу "відкладай гроші і багатій", це те, що з доходів нижче 500 доларів (середня зп по Україні) взагалі майже не реально відкласти хоч якусь притомну суму, а з мінімалки і поготів. Людям з багатих країн дуже подобається шукати причину бідності не там, де вона є насправді. Дуже гарно описав тему бідності Ґанс Рослінг у книзі "Фактологія". І так само що пора припинити вважати бідних тупими, бо скоріш за все вони роблять все, що у їх силах щоб тільки вижити. На щось інше ресурсів у них просто немає. Дуже гарне відео з Вікторією Бекхем, яка розповідала як важко працювала її сім'я і які вони були бідні. І коли Девід Бекхем почув це, то змусив її назвати машину, якою батько щодня вівозив її у школу. І це була елітна дорогуща автівка. Девід натякнув, що його батьки ніколи не мали такого багатства, хоча працювали не менше
@user-yi6ek4th8z
@user-yi6ek4th8z 3 месяца назад
А я порівнюю себе із братом. Народилися в одній родині,разом росли. Я пішла здобувати освіту,він - у армію. Потім я працювала по " распределению",а він кілька разім змінював місце роботи. Згодом познайомився з дівчиною,котра працювала у рекламному агенстві. З часом вирішили працювати на себе. Кілька років шукали той напрям,з якого б мали прибуток. Зупинились на певній галузі і почали її розвивати. Арендована площа підприємства усе збільшувалась,від маленької кімнатки до сотень м². "Будували" квартиру, та хазяї "збанкрутіли", так і не добувавши будинок. Пережили. Купили готову,потім будинок і т.д. Хто мені заважав піти таким само шляхом? Чоловік від цього далекий,не так його виховували. То й мене не підтримував. А коли до мене то все дійшло,то не хотілось починати свою справу,щоб бути прив'язаним до неї. Вже хотілося свободи. Відпустки і просто стабільних вихідних. То ж я ні на кого не ображаюсь і нікого не звинувачую. Мені вистачає на життя. Ще й доначу 10% на ЗСУ.
@user-wr9qo1xe3n
@user-wr9qo1xe3n 4 месяца назад
Це чиста правда - про соціальний статус. Тому люди бідні, бо всі навколо бідні, ніхто не бажає опозоритися чи виділитися і бути білою вороною.
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 месяца назад
1000%🥺💔
@eduardna3996
@eduardna3996 4 месяца назад
Часто це просто небезпечно, бо є всякі бадюки та продажні менти
@user-hm9og4lv8o
@user-hm9og4lv8o 4 месяца назад
​@@chernyak_blogДосить вже називати себе бідним, якщо ти нижче середнього класу . Забезпечений і бідний - трохи різні категорії . До бідності , як явища , варто ставитись спокійніше. І говорити не тільки про його мінуси , але й переваги .
@user-hm9og4lv8o
@user-hm9og4lv8o 4 месяца назад
Не забувай у якій державі ти живеш . Зазвичай тільки мамкіни бізнесмени затято агітують до створення бізнесу чи трейдінгу. Не розуміючи , як взагалі побудована економіка і що таке соціально важливі спеціальності . Бо у голові вітерець 😅.
@Radfemvidma
@Radfemvidma 4 месяца назад
Так так, і економіка, політика тут ні при чому. Всі бідні саме з цієї причини
@JetGatlingChess
@JetGatlingChess 4 месяца назад
Я б погодився на 100 баксів, але відчував би розчарування. Сам би я запропонував 700 на 300 в мою користь, хоча була думка запропонувати 50 на 50, щоб гарантувати собі успіх, бо в мене є передчуття, що якась кількість людей відмовиться від "принизливої пропозиції", як ти і сказала. А так, дякую за відео, цікавенько :)
@luckyboy4504
@luckyboy4504 4 месяца назад
Сонечко, Вельми вдячний за ваш файний контент українською. Коментар та вподобайка для підтримки на місці ❤
@Mark_fr
@Mark_fr 4 месяца назад
Якщо розглядати цей ексеримент, як разову акцію, то звісно погодитись на 100 - це вірне рішення. Тільки річ в тому, що піддослідному невідомі подальші події. Що як припустити, що ця ситуація (експеримент) трапится знову, а згодом і ще. Відповіно відмовившись в перший раз (так би мовити піти на ризик, із можливістю отримання дивідендів у майбутньому), ми примушуємо пропонуючого грати чесно, відповідно тим самим прибільшуючи свій капітал в довгостроковій перспективі.
@tetyanapeleshenko5428
@tetyanapeleshenko5428 4 месяца назад
О, і я такої ж думки! Якщо погодитись на сто, то наступне коло - це знову сто, тому що ніщо не спонукає того хто пропонує збільшити мою частину! Це як з малими зп, навіщо роботодавцю платити більшу зп, якщо є куча людей, які погоджуються на малу!
@Rys-Man
@Rys-Man 4 месяца назад
Ото ж бо й воно !))
@MackTkachuk
@MackTkachuk 4 месяца назад
у класичній теорії ігор ця гра за дизайном є одноразовою, і відповідаючий про це знає
@monomakhxv4359
@monomakhxv4359 3 месяца назад
Привіт. Чи буде тема підтримки ментального здоров'я в ці не легкі часи? Можливо хоч коротенько про перші дзвіночки негараздів з голівонькою?) Дякую.
@user-qk1gd5zd7f
@user-qk1gd5zd7f 4 месяца назад
Прев'юшки як окремий вид мистецтва🦋
@lyudmylashurak5503
@lyudmylashurak5503 3 месяца назад
Залишайтесь завжди людьми це ваше справжнє багатство ❤
@user-fk1ik5df8e
@user-fk1ik5df8e 4 месяца назад
Від мозку і вкладеннях в освіту справді залежить рівень забезпечення. А ще від того, що людина вміє робити досконало ( це про професійні навички і вміння, рівень професіоналізму). А ще - інфантильність вбиває будь- який розвиток людини і в професійному плані також. Найуспішніші люди це ті, які хоббі перетворили в спосіб заробітку і отримують не тільки задоволення від справи, якою займаються, а й гроші.
@TeorinKrous
@TeorinKrous 4 месяца назад
Нарешті я дочекалася від вас відео про тему грошей. Давно хотіла)) Дякую ❤️ Хотілося б більше контенту від вас на цю тему
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 месяца назад
Дякую!😊
@AnastasiiaSerha
@AnastasiiaSerha 4 месяца назад
Ура, дякую, що повернулись 🎉
@user-hd2gv2mw3j
@user-hd2gv2mw3j 3 месяца назад
Дякую за ваші ролики. Якщо є якісь цікаві дослідження про систематизацію і організацію інформації (в телефоні, на комп'ютері, а згодом і в голові), було б дуже цікаво дізнатися.
@LyudmylaVytruchenko
@LyudmylaVytruchenko 3 месяца назад
Мої спостереження кажуть , що багаті ті, які вміють та можуть використовувати інших, відповідно бідних , людей.
@serhiymelnyk1766
@serhiymelnyk1766 2 месяца назад
Так, звичайна диктатура!
@EmotionQueen_
@EmotionQueen_ 2 месяца назад
Так, алеж люди дозволяють себе використовувати, їх ніхто не приковує ланцюгами) але є багато психологічно слабких людей яких привчили ой сили дякуй що робота є бачиш які часи важкі сиди тихенько не висовуйся, а могли б звільнитися і підгукати щось краще. Я бачила багатьох розумних людей інженерів які навіть на одній фврмі отримували різну зарплатню бо один піде і скаже - мене така не задовільняє підвіщуйте, а інший буде мовчати і чекати. А роботодавуцю що, він вважає - не просить значить все влаштовує.
@alonesauce1957
@alonesauce1957 4 месяца назад
вау, яка креативна заставка!) відео ще не дивилась, але вже хочеться відмітити таку красу!
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 месяца назад
Дякую!🥰
@user-cu5vg7nc2k
@user-cu5vg7nc2k 4 месяца назад
В дитинстві, коли батьки давали гроші і список того що треба купити, то я купувала все, що батьки сказали, а потім решту вони вчили відкладати. Один з прикладів: я хотіла собі велосипед і збирала на нього з решти. У дитинтсві у мене завжди були гроші😊і мені не треба було кожен раз бігти до батьків і просити кошти на щось))
@DashaPolish
@DashaPolish 3 месяца назад
А потім приходять батьки і питають, скільки ти відклала, і там ще на дн щось дарували родичі. Позич, бо зараз капец як треба гроші, а в тебе просто лежать, а ми тобі потім віддамо (ніколи не віддавали), або купимо куртку 😢
@user-sr7jo6oc4m
@user-sr7jo6oc4m 2 месяца назад
Починаючи з першого класу давали доньці кишенькові гроші- невелику суму кожного дня( вартість шкільного пиріжка) ( обіди оплачувались окремо),в середніх класах кишенькові видавались раз на тиждень,в старших- два рази на місяць - витрати не контролювались. На момент вступу до інституту дитина вміла розраховувати свій бюджет
@irabakovchuk7498
@irabakovchuk7498 4 месяца назад
Хотілося б більше конкретики з приводу помилок бідних людей.. у Вас чимало наукових фактів та досліджень, проте мало конкретики у нових та дієвих способах вирішення різних проблем (в даному відео). Дякую за цікавий блог, сподіваюся Ви зауважите побажання.
@User_StasyouRa
@User_StasyouRa 4 месяца назад
О тема грошей меня зараз дуже, дуже необхідна, хотілось би побільше відео на цю тему ❤ Дякую Іринка ☺️
@partyzanua7515
@partyzanua7515 4 месяца назад
Постав пару гривень під коврик і нехай гості ходять по ньому. Зразу бабло з'явиться .Але є одна умова . Гості мають ходити зі своїм бухлом і закускою ))))) Є ще один варіант. Піти в воєнкомат і влаштуватись на роботу за 100 000....
@User_StasyouRa
@User_StasyouRa 4 месяца назад
@@partyzanua7515 або на офіс )
@JaponskiiBorch
@JaponskiiBorch 4 месяца назад
Дякую, дійсно гарно систематизована інформація. А ще на вас приємно дивитися😉
@user-oh5xg8bn6e
@user-oh5xg8bn6e 4 месяца назад
Дуже цікавий випуск, дякую вам!❤
@maxlink8195
@maxlink8195 4 месяца назад
Дякую тобі велике за таку корисну інформацію🤗
@Egorissimo
@Egorissimo 4 месяца назад
Дякую за актуальне та цікаве відео. Дізнався багато корисного)
@user-it2qv3le5f
@user-it2qv3le5f 4 месяца назад
Гарно дякую за цікаве відео і кльовий монтаж❤
@belka1495
@belka1495 4 месяца назад
Обожнюю ваші відео ❤
@user-ut4hc2yh7c
@user-ut4hc2yh7c 4 месяца назад
Нажаль ціни ростуть, а зарплата не подвоюється😂
@tka4enko738
@tka4enko738 4 месяца назад
Дякую за цікавий випуск і контент, що Ви робите❤ Єдине дуже заважає гучна фонова музика...
@olgaene237
@olgaene237 4 месяца назад
було дуже цікаво! дякую, Ірино!
@roksolanavolianska6916
@roksolanavolianska6916 4 месяца назад
Дякую дуже за відео) Було цікаво )
@melkor1128
@melkor1128 3 месяца назад
Стосовно гри на початку - варто було уточнити, що пропозиція є одноразовою і обидва учасники не можуть розглядати інші варіанти поділу грошей.
@user-jj4bk4fz8h
@user-jj4bk4fz8h 4 месяца назад
Топові, як завжди!! Дякуємо за крутезний контент!
@jolee5021
@jolee5021 4 месяца назад
. Продовжуйте знімати відео, бо вони цікаві. ❤
@sergeylskiy
@sergeylskiy 4 месяца назад
Напевно їх більше, але зараз розберемося😉
@volodymyrzakolodyazhny7740
@volodymyrzakolodyazhny7740 4 месяца назад
Гра, чимось нагадала іншу стару гру - "80 грн за твої паспортні дані". Студент стає багатшим на 80 грн, а хтось заробляє сотні тисяч чи гектари землі. Потім цей студент виростає, і жаліється на олігархів, які "все скупили".
@user-bk6ss9sz5i
@user-bk6ss9sz5i 2 месяца назад
Так і працює корупція
@mdudko123
@mdudko123 4 месяца назад
Умнічка! Дякую за відео!
@nastyamazurenko862
@nastyamazurenko862 4 месяца назад
Як завжди - дуже цікаво та корисно.
@Sviatoslav_Papir
@Sviatoslav_Papir 4 месяца назад
Довім це значить доведу? Правильне слово? 🥰🥰🥰🥰 Гарна розумна, молодець, так тримай ❤❤❤❤
@andreberezovskiy
@andreberezovskiy 4 месяца назад
Дякую Вам за як завжди дуже файне, цікавенне, корисне та пізнавальне відео!!! Але ніяких інстаграмів, вже вибачте, Ви ще б тікток запропонували)))
@Hhhh183j
@Hhhh183j 3 месяца назад
Дякую! Супер цікаво, чекаю нового відео.
@irinad5130
@irinad5130 Месяц назад
Гарне здоровя і здорові соціальні звязки,наявність близьких людей, кола спілкування, роботи, що подобається, нехай вона навіть низькооплачувана, але до душі це фактори, що можуть бути визначальними щастя людини. НЕ гроші. Якщо ти самотній і страждаєш недугами, ніякі гроші і враження не зроблять тебе щасливим
@irynachechyna1015
@irynachechyna1015 2 месяца назад
Дякую Іро!
@sandrakhudozhnyk2030
@sandrakhudozhnyk2030 3 месяца назад
Дякую за цікавий випуск!😊
@bootybee
@bootybee 4 месяца назад
Дякую!❤ структуруєте мозок
@Jktu000000
@Jktu000000 3 месяца назад
Відмовляючись від 100 доларів ти не просто захищаєш себе в якійсь вигаданій ієрархії, а робиш внесок в мабутнє поколінь виховуючи людину, що вочевидь не налаштована по життю бути чесною з іншими
@elenazhuravleva4749
@elenazhuravleva4749 4 месяца назад
Чудова українська мова! Дуже приємно слухати і навчатись. Дякую!
@nastyaerneva1370
@nastyaerneva1370 4 месяца назад
Яка ти гарна, та світло на фоні просто кайф, дуже класна картинка, певно то ще нова камера, але я дивилась і прям не можу налюбоватись 🥰
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 месяца назад
Дякую🥹!
@yevheniy8417
@yevheniy8417 4 месяца назад
Беру сотню , нехай забирає решту. Підемо відсвяткуємо це)
@user-wq9bo8bt7q
@user-wq9bo8bt7q 3 месяца назад
Лайк за вимову. Не зосереджений на темі огляду . Але Ви прекрасна молода вродлива. Тепер на часі варто вкладати частинку грошей в ЗСУ.
@alexandrakouliasa2419
@alexandrakouliasa2419 4 месяца назад
Супер відео
@user-iq1qe9oq6g
@user-iq1qe9oq6g 4 месяца назад
Дякую, цікаво слухати дослідження Канеманп, коли це говорить молода дівчинка :)
@IrynaKaidanovych-hm5mh
@IrynaKaidanovych-hm5mh 4 месяца назад
Для того щоб справлятися з самими різними загонами, які з'являються в дитинстві найефективніший спосіб - когнітивно-повидінкової терапія. Я з усією відповідальністю кажу, що інвестиція у вивчення цього напрямку терапії та використання його принципів на регулярній основі може в значній мірі мінімалізувати стрес та адаптивність мислення тим самим покращити якість життя. Було б цікаво побачити окреме відео про кпт. Дякую за науковий підхід та чудову структуру відео. Ваша робота викликає повагу! Бажаю вам успіхів та процвітання, пані Ірино.
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 месяца назад
Дякую!🩵 підтримку думку про кпт!
@MackTkachuk
@MackTkachuk 4 месяца назад
Щоб впоратися з "загонами", які з'являються у дитинстві, достатньо не вірити у муйню, яку несуть гешефт-терапевти. Мозок дитини -- нададаптивна річ, а дорослі просто звинувачують дитячі "травми" (яких достатньо у будь-якому дитинстві), щоб скласти з себе відповідальність. PS Пардон, а навіщо вам "мінімалізувати" адаптивність мислення?)))
@user-ly1bf3bi6j
@user-ly1bf3bi6j 4 месяца назад
Я з вами не згідна відносно дослідження що діти з бідних сімей гірше навчаються та страждають на різні психологічні проблеми. Обгрунтую: Дослідження проводили в Америці, в Америці у кожному районі своя школа, діти з бідних районів не можуть навчатися в школі багатих районів. В яку ти школу ходиш залежить від того де ти живеш. В бідних районах нижчий рівень навчання, бо менше фінансування. Також в Америці навчання у вищому закладі дуууже дороге, тому дозволити можуть багаті, або якщо ти бідний і хочеш навчатися то береш кредит і виплачуєш все своє життя. Також в Америці не має безкоштовної медицини, тому і виходить що багаті люди можуть собі оплатити краще лікування. Тому я вважаю дивним і не доречним порівнювати це дослідження на українців через те що в нас інша країна з іншим устроєм.
@user-slava444ucraini
@user-slava444ucraini 3 месяца назад
А у нас що немає приватних школ? Де і вчителя кращі і діти більш розкуті і допитливі. А медицина у нас безкоштовна? Ви коли були у лікаря? Я своїх дітей давно відправила в приватну школу і до лікаря ходимо в приватну лікарню.
@DashaPolish
@DashaPolish 3 месяца назад
@@user-slava444ucrainiне порівнюйте зі сполученими штатами. В них реальна класова/расова нерівність. В нас такого немає, медицина доступна, в державних школах освіта достойного рівня, а в універи можна поступити на бюджет, і отримати гарну освіту.
@dr.TurbanistAnastasiia
@dr.TurbanistAnastasiia 3 месяца назад
Клас, навіть не дивившись ваше відо, я використовую варіант із грошима, які йдуть одразу на певні витрати, наприклад, на кафе і тп. А про 100 оларів, які ви пропонували я задумалась, думаю по троху міняю свої погляди 🥰🥰🥰
@user-wj8lt4is7h
@user-wj8lt4is7h 4 месяца назад
Згоден, хороше відео
@user-ne3pw2pp4u
@user-ne3pw2pp4u 4 месяца назад
Моя помилка в тому, шо я не хочу ібашить... але з грошима я вмію працювати і люблю це. Може я просто зморилась уже... 10 років працювала дуже багато без відпочинку... тепер все... як тільки думаю про роботу, бісить просто...
@MackTkachuk
@MackTkachuk 4 месяца назад
".. але з грошима я вмію працювати і люблю це. " -- велкам касиром в АТБ
@marys.8416
@marys.8416 4 месяца назад
Класний look)
@user-io3ps9vn5v
@user-io3ps9vn5v 4 месяца назад
Що до відкладення грошей, це дуже тяжко робити, АЛЕ ВАРТО. Нещодавно мене звільнили і я вже два місяці живу на відкладенні кошти і вистачить мені ще на три, цей час я витрачаю щоб пройти курси які допоможуть мені знайти роботу в іншій сфері...
@NykolayHlynka
@NykolayHlynka 4 месяца назад
Дякую за зворотній стрес.
@user-rh3wu8eg7k
@user-rh3wu8eg7k 4 месяца назад
Класне відео
@Nxleriia
@Nxleriia 4 месяца назад
Доброго дня! Дякую за відео) Хотіла запропонувати тему для відео: навʼязливі мрії. В мене є така проблема, та я впевнена що це дуже поширено. Особливо у такий важкий час. Дякую!!
@viktoriapolonska3431
@viktoriapolonska3431 4 месяца назад
Я зразу погодилася на вашу пропозицію, не дослуховуючи до кінця вірно чи ні, бо я почула умови, зараз я реально в таку положенні: я відмовилася від статусу, але дохід я маю більший.
@fish1725
@fish1725 3 месяца назад
У кожного своє поняття багатства:як духовного,так і матеріального!Основна риса багатіїв:егоцентризм та несусвітня наглість!
@TheSinsirUA
@TheSinsirUA 3 месяца назад
Формула успеха - аморальность + амбициозность.
@DashaPolish
@DashaPolish 2 месяца назад
О наглядний приклад бідного мислення 🧐
@olexsandrshkvarok7036
@olexsandrshkvarok7036 4 месяца назад
Дуже цікаве відео, хочтілось би побачити наступне на схожу тему
@dmytroshmidt5981
@dmytroshmidt5981 4 месяца назад
Дякую
@user-fi2yp9bd5q
@user-fi2yp9bd5q 4 месяца назад
Чудово!)))
@xslimakx
@xslimakx 4 месяца назад
чудове відео
@user-rp9jc7zm2z
@user-rp9jc7zm2z 4 месяца назад
Спасибо за интересное видео. По поводу рекламы. У этого Майндли настолько ужасные отзывы, что я отменила установку на середине. Спасибо людям которые написали их и предупредили
@user-bu1pz3pq5e
@user-bu1pz3pq5e 4 месяца назад
Дякую, що сказали. Я поганих відгуків не чула, проте здивувалась, коли по різному пройшовши тест на пошук психолога отримала добірку тих самих психологів як і до цього, хоча запит повністю змінила, тому завершила у той момент знайомство з Майндлі
@user-ry7el7yw6n
@user-ry7el7yw6n 4 месяца назад
Я чула від знайомих, що психолог з Майндлі допоміг, і що все ок, вони задоволені (пара). Але сама теж прочитала відгуки і не ризикнула. Платформі потрібно, мабуть, змінити підхід до оплати, бо реклами є багато, а відгуки всіх відлякують 😂
@simspluskatya7476
@simspluskatya7476 4 месяца назад
Перше відео - і в саме сердечко ♥
@mykolasakhnyik6714
@mykolasakhnyik6714 4 месяца назад
Було цікаво,особливо перший експеримент.
@user-mu4mq7hl5b
@user-mu4mq7hl5b 4 месяца назад
Афігєть, я в шоці! Все правда❤
@user-ej3oq8dp6t
@user-ej3oq8dp6t 4 месяца назад
А чому не порадіти подвоєнню зарплати, якщо ціни подвоїлись? Без цього був би повний жах.
@qualinseler
@qualinseler 4 месяца назад
після опису експерименту думала що після того як відмовляєшся від пропозиції, ви обговорюєте наступну пропозицію і так кілька разів. не ясно вказані умови експерименту, звідси хибний висновок
@MackTkachuk
@MackTkachuk 4 месяца назад
У тому й річ, що навіть коли відповідаючий знає, що йдеться про одноразову гру, він з ймовірністю 90% поводитиметься нераціонально.
@nataliiazanyk3452
@nataliiazanyk3452 3 месяца назад
​@@MackTkachukя не розумію, звідки беруться ці 90%? Я думала, що кожен візьме собі 100 баксів на халяву
@user-kf2hn3kk2r
@user-kf2hn3kk2r 4 месяца назад
Цим відео ви точно підтвердили, що душевність та людяність за гроші не купиш. Адже сказати "у людей з нижчим достатком роз'їдається мозок" та "недорозвинений гіпокамп" тим самим згребли в одну когорту усіх успішних людей, які вибились з бідності! А я так шукала гідний контент про фінансову грамотність, а виявилась якась маячня.😔
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 месяца назад
Вибачте, але жодної моєї думки не було в цьому відео😊 я лише розповіла про наукову роботу, в якій показати, як стрес, викликаний життям у бідності впливає на мозок 🧠 До речі, за тими ж дослідженнями державні програми допомоги (фінансової) бідним сімʼям - позбавляють цього ефекту
@ukraine_will_win_
@ukraine_will_win_ 3 месяца назад
@@user-wt2ct5ok3sшик коментатор з вас, самі багато відосів зняли?
@GloryToUkraine.420
@GloryToUkraine.420 4 месяца назад
Яка цікава тема) коментар, лайк, а тепер можна і дивитися)))) обожнюю твої роз’яснення)))
@anastasiamalinska5118
@anastasiamalinska5118 4 месяца назад
Я б погодилась і була б рада, що друга людина отримала те, що хотіла
@hakedzanko6350
@hakedzanko6350 4 месяца назад
Я б погодилась, а потім почала маніпулювати, що "ці гроші у тебе завдяки моїй згоді, давай, накинь мені бонусів" :)
@nataliiazanyk3452
@nataliiazanyk3452 3 месяца назад
А я б погодилась і була б рада, що Я щось отримала, а про суперника й не думала б))
@liyakenzo7601
@liyakenzo7601 4 месяца назад
Про душевність точно сказано. Я більше задоволена життям коли можу бути щедра і спокійно радувати себе і близьких подарунками які вони собі зробити не можуть. У мене подруга довго не наважувалась вколоти собі ботокс, я зробила їй процедуру в подарунок. І всі себе від того прекрасно почували 🙌🏻 Бо "найкращий подаруночок це я" погано працює часом))
@nataliiazanyk3452
@nataliiazanyk3452 3 месяца назад
Згідна. Я теж своїм товаришкам подарувала абонементи в басейн і почуваюсь щасливою)
@aniabachok4919
@aniabachok4919 4 месяца назад
Крута обкладинка! 😍
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 месяца назад
Дякую😁🫶
@liliasunnygirl9345
@liliasunnygirl9345 2 месяца назад
Ірино, доброго ранку! Хотіла запитати, чи не могли б Ви, будь ласка, порадити якісь книги по якраз-таки фінансам та інвестиціям? дякую!
@malitskaolga9426
@malitskaolga9426 3 месяца назад
Добре, що зараз електронні квитки :) Стосовно експерименту, то треба збільшити суму - 10тис.$ і пропонується тільки 1тис., тоді більше шансів, що людина задумається, бо сума значна. P.S. спогади про подорожі реально приносять щастя, ти ніби туди знову переносишся, а емоції в подорожах найчастіше позитивні
@Pintorka
@Pintorka 4 месяца назад
Насправді більшість людей змушені обирати 100 долларів, а 900 віддавати «дяді», на якого працюють. Саме через це багатії багатіють, а бідні залишаються бідними. У цьому експерименті є інша сторона - нахаба, який пропонує віддати 100, а собі забрати 900 теж втрачає гроші, замість того щоб отримати хоч щось. Якби люди відмовлялись від принизливих пропозицій, то жадні нахаби теж замислилися б що аніж отримати нуль, краще ділитися справедливіше. Справедлива пропозиція це не про статус, а про самоповагу та повагу до інших. А відмова від несправедливості - це вклад в майбутню справедливість! Так що ніякої помилки тут нема.
@yuliia1163
@yuliia1163 4 месяца назад
все правильно кажете - одразу така сама думка майнула. жадібність повинна мати свої наслідки
@ukraine_drug
@ukraine_drug 4 месяца назад
Абсолютно! Шкода, що авторка не розкрила цю думку, а лише поверхнево пробіглась по темі експерименту і лиш розказала як раціонально погоджуватись на 100, не вникаючи в усі потенційні наслідки такої поведінки.
@user-zl3xj7sd6w
@user-zl3xj7sd6w 4 месяца назад
Підтримую
@vanmihaylovich
@vanmihaylovich 4 месяца назад
З такими думками украïнцю не позбутися радянського. Так й до СРСР не довго докатитись. У КНР - савок, у РФ - савок, у ЕС - евро савок, у США дем.партiя теж робить савок. Щодо Украïни то савок нiкуди не пiшов нажаль. Суспiльство дуже полiтизовано, а роздержавлення життя ще не начасi у людей.
@Pintorka
@Pintorka 4 месяца назад
@@vanmihaylovich до чого тут радянська тема, в експерименті де на двох дають 1000 і їх задача дійти домовленності, бо обидві сторони не отримають нічого?! В експерименті дві сторони, але авторка засудила лише ту, яка не погоджується на невигідні умови. І ні слова за іншу сторону, яка через надмірну жадобу також нічого не отримає! Щодо радянского, то як раз тоді люди погоджувалися на невигідні пропозиції, віддаючи всі вигоди та переваги верхівці. І ми знаємо як жили звичайні люди, та як жирувала партійна «еліта». А от на Заході всі хочуть жити гарно і розуміють, що цього хочуть інші також і боротимуться за це, тому краще домовитись так, щоб було «Win Win”. Тому мій комментар не про загальне шаріковське «взять і поделить», а саме про сучасні адекватні домовленності між людьми та в бізнесі, самоповагу та повагу до інших.
@Tarados1
@Tarados1 4 месяца назад
Качество видео на новую камеру просто шикарное)
@user-lz8io9ki7v
@user-lz8io9ki7v 2 месяца назад
Ви дуже класна! Я із задоволенням Вас дивлюся
@chernyak_blog
@chernyak_blog Месяц назад
дякую!❤
@IhorMarushchak
@IhorMarushchak 4 месяца назад
I would like to see links to the studies which state that leaders have less stress than their subordinates
@olesiadubasiuk6486
@olesiadubasiuk6486 3 месяца назад
Дуже гарне відео, на яку камеру знімаєте?
@AnarchoReptiloidUa
@AnarchoReptiloidUa 4 месяца назад
Коментар на підтримку відео та каналу. 🎉🎉🎉
@user-gj6sh4jg5b
@user-gj6sh4jg5b 4 месяца назад
а можливість вибрати в цьому експерименті одна? тобто, це не торги до погодження, а одна пропозиція (це варто зазначати одразу, бо момент принциповий. або це я тупонула😅) *дякую за випуск, цікаво(З
@user-mp4qv4pk8e
@user-mp4qv4pk8e 4 месяца назад
Теж думала, що будуть торги )
@MackTkachuk
@MackTkachuk 4 месяца назад
гугл "ультиматум" :)
@LadyLunarCat
@LadyLunarCat 3 месяца назад
Люди працюйте над собою, навіть якщо так вийшло що як і багато нас таких виросли у бідності, ц ене привід думати що ми не можемо бути щасливими здоровими та багатими. просто постійно себе виховувати помічати свої внутрішні проблеми працювтаи із ними і постійно вчитися щоб досягати посталених цілей. А ще зав"язуйте із перфекціонізмом де "я краще ніяк не зроблю чим зроблю а ле не достатньо добре"
@NOVATOR41
@NOVATOR41 4 месяца назад
Цiкаво!
@user-qg6vl5sw9b
@user-qg6vl5sw9b 4 месяца назад
Дякую за чарівну українську мову, і однозначно погоджуюсь з тим що впевненість і відчуття що ти все можеш, дають більший дохід!!! Живу в Данії і тут ніколи тобі скиглити, працюй і май от і вся Европейська відмінність 🤩👍 Все буде Україна ❤️
@lilia_r
@lilia_r 4 месяца назад
17:00 а яке є пояснення історіям людей, які народилися в бідних сім'ях, але стали міліонерами? Так як різні self-made початку ХХ століття, наприклад?
@LadyLunarCat
@LadyLunarCat 3 месяца назад
особистностні якості процент яких не такий вже і великий взагалі)) Тобто гени ммогли розкластися так що цій дитині досталися якісь геніальні гени від предків і не дивлячись на погані умови вони розвинулися. а якщо на фоні стрессів та поганих умов це стимулювало досягати багатства. Але ніхто не каже що усі ті мілліонери були а) щасливими б) психічно здоровими))) тобто краще давати дітям гідні умови і навчання, а не робити шоб було)
@user-uy2yt3zr7p
@user-uy2yt3zr7p 4 месяца назад
В мене є речі, які навіть після року і більше їх користування приносять задоволення і щастя. В деяких навіть є свої історії покупки, тому головне правильно витрачати гроші)
@melkor1128
@melkor1128 3 месяца назад
А якщо грошей немає? Та й роботи не виходить знайти...
@veroinvinoamore
@veroinvinoamore 4 месяца назад
таккк,а можно тепер відео про те як цим дітям вийти з того бідного минулого😅Відчула це як старша дитина у сімʼї не знаюча як взагалі жити да себе знайти. Натомість молодший який вже ріс з нормальним прибутком родини, дуже талановита дитина,йде на медаль,заробляє у 15,ще й спортсмен 🤣ну як ото
@user-gy8ho8fo8f
@user-gy8ho8fo8f 4 месяца назад
Ви чудова! Вперше на вашому каналі, я в захваті!
@chernyak_blog
@chernyak_blog 4 месяца назад
Дякую!🥹 вітаю Вас тут🫶
@non_binary_deus
@non_binary_deus 4 месяца назад
Дякую за відео. Хоча тема складна і не думаю що все так просто... Далеко не в і люди мають шанс, навіть при великому бажанні, стати багатшими. Ти можеш намагатися, старатися - але кожного разу лише втрачати все, а головне все більше розчаровуватися... Ще велику роль грає сім'я і оточення з дитинства. Люди з нормальних сімей часто мають багато переваг порівняно з людьми з поганих сімей. І тут я навіть не про гроші а про адекватність батьків. Є бідні сім' ї, де попри бідність батьки адекватні, вчать дітей правильним речам і дають правильний приклад. А є безліч багатих сімей, але з токсичними батьками, через що діти ростуть чи типовими мажорами, чи морально знищенними депресивними істотами, без бажання жити... Мені здається загалом ця тема більш психологічна ніж про гроші. І навіть цей ексепемент викликає ряд запитань, але про це вже написало багато людей в коментах...
@Rys-Man
@Rys-Man 4 месяца назад
Розчарування від експерементів , це психологічна проблема а не якась відсутність шансу . Зазвичай заможні , перш ніж такими стали , зробили чимало помилок , але от підсвічено для загалу , тільки те , що вдалось .
@bohdan4677
@bohdan4677 2 месяца назад
Про вплив стресу (короткочасний і хронічний) добре написано в книзі "Броньований розум". В книзі дуже багато такого, що знаходиться за межами звичного розуміння.
@evelinali9424
@evelinali9424 4 месяца назад
Я б взяла 100 доларів, витратила б 10 в кінотеатрі в будь-якому випадку, бо я ж вже приїхала в кіно і хочу піти на фільм. Але мільйонером не стала ще 😅 мені здається, ті,хто відмовились від 100$, просто мають достатньо грошей аби відчувати не справедливість до своєї персони. Для США 100$ не такі великі кошти, в Україні ж це +- 4 000. Тому краще 4 000 чим взагалі нічого і чхати я хотіла на те,що у іншої людини теж буде нічого. Від цього мій гаманець не потовщає.
@alsukarimullin8962
@alsukarimullin8962 4 месяца назад
Погоджуюсь з вами всі 100.
Далее
CyberBrawl - The Last Sacrifice
01:35
Просмотров 1,4 млн
#kikakim
00:18
Просмотров 2,3 млн
Which one is the best? #katebrush #shorts
00:12
Просмотров 3,7 млн