Ознайомився із вашим матеріалом на 10 хв(🤩) - і складний світ підготовки до нмт став зрозумілішим❤️ Локанічність, свідомість, відданість, завзятість і просто файність - ознаки ваших робіт✨ Дякую)
Я Вас просто обожнюю! Так легко і просто пояснити тему не може ніхто, повірте мені! Коли в мене є проблемна тема - відразу біжу на Ваш канал, і проблемна тема ніби зникає. Дуже дякую Вам за Вашу працю!
Це, насправді, дуже класне відео. Я не знав як правильно готуватися до тесту, і з чого починати, але тепер почав дивитися ваші відео і відчувати, як стає все менше важких завдань для мене. Скажіть будь-ласка, ваші 2-х річні відео актуальні для ЗНО 2020???
Класно! Залежить, які відео :)) Про стилі та літературні картки не на 100% актуальні, а десь на 90% (але я їх перероблю навесні). Інші актуальні. Успіхів :)
Коли мені вдається зробити правильно в голові завдання які Ви показуєте у відео то я відчуваю себе впевненішим та сильнішим. Готуюся до ЗНО. Часу обмаль, але стараюсь. Дуже дякую Вам за цей канал, за Вашу працю, за чудові матеріали!❤️
Ганнуся, дякую за ваші чудові відео) Чи не могли би ви розібрати одну тему, пов'язану з читанням й аналізом тексту (29-33) - який стиль має текст, до якого типу мовлення належить він, якими вставними конструкціями ускладнене речення...
Дякую вам за відео! Ви неймовірна! Так легко й доступно пояснювати - це або дар або набута навичка. Ви самі все вчили чи мали таку ж саму неймовірну вчительку?😊
Дякую вам дуже. Допоможіть, будь ласка, поставити знаки в реченні: (контекст: Не має значення вік для навчання) . Я так розставила розділові знаки. Але чи це правильно?... Буду дуже вдячна!
Думаю, що в реченні "Моя мати - наївність, тиха жура..." присудком буде мати, а наївність, жура і добрість - підмети. Саме ці риси є моєю матір'ю, вони мене научають, виховують, а не навпаки. Я помиляюсь?
@@СвітланаОлександрівна-р7з, хіба це не очевидно? На місце тире можна вставити "є" Є наївність - це складений іменний присудок. Допоміжне слово+іменна частина
"бажання творити добро - такий живчик, що має в собі людина". - тут тире вжито правильно? правильно. отже в зворотному порядку має бути двокрапка: "має людина в собі такий живчик: бажання творити добро"
@@navsi200 тобто тире в обох випадках? але так не буває. щоб перевірити, треба переставити частини речення місцями. там має бути двокрапка, бо після неї розкривається поняття "живчик"
@@вікторсердюк-ы5о Буває) Бо це не складне речення. "А саме" стосується другої частини складного речення, а "Має людина в собі такий живчик - бажання творити добро" - речення просте. До того ж його "зворотній варіант" такий: "Бажання творити добро має в собі людина"