A Pest Megyei Amatőrválogatott gyulai mérkőzésösszefoglalói, 2022. január 22.

MLSZ Pest Vármegyei Igazgatóság
Подписаться 318
Просмотров 553
50% 1

Két mérkőzésen 4 pontot szerzett a gyulai torna nyitó napján a Pest Megyei Amatőrválogatott
2022. január 22-én, szombaton 10:00 órakor játszotta első mérkőzését a Pest Megyei Amatőrválogatott a Megyei Amatőrválogatottak Országos Nagypályás Tornája (MAVONT) 2. csoportjának selejtezőtornáján Gyulán, a Grosics Gyula Labdarúgó Akadémia műfüves pályáján. Ellenfele Bács-Kiskun megye hasonszőrű csapata volt. A 2x30 perces mérkőzés igazságos gólnélküli döntetlent hozott.
Délután 13:45-kor a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Amatőrválogatott volt a Pest megyeiek ellenfele, ahol 1-1-es első félidőt követően a mieink magabiztos, 5-1-es győzelmet arattak. Góljainkat Tárkányi Gergő (2), Barabás Ádám, Tóth-Ilkó Áron és Tóth Richárd szerezték.
Videónkban mindkét mérkőzés összefoglalója megtekinthető.
A mérkőzések hivatalos jegyzőkönyvei:
Pest Megyei Amatőrválogatott - Bács-Kiskun Megyei Amatőrválogatott 0-0: adatbank.mlsz....
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Amatőrválogatott - Pest Megyei Amatőrválogatott 1-5 (1-1): adatbank.mlsz....
MAVONT 2022., Közép- és Délkelet-Magyarországi (2.) csoport, Gyula, január 22-23.
Felvétel és szerkesztés: Patkovics Bence