Тёмный

Budka Suflera - Jolka, Jolka Pamiętasz... (Wersja Radiowa 1982) 

KRM
Подписаться 32 тыс.
Просмотров 1,6 млн
50% 1

Muzyka: Romuald Lipko
Słowa: Marek Dutkiewicz
(P) 1982 Polskie Radio S.A.
#BudkaSuflera #JolkaJolkaPamiętasz

Видеоклипы

Опубликовано:

 

21 авг 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 508   
@jolantabielecka1717
@jolantabielecka1717 8 месяцев назад
Też jestem Jolka. Pamiętam te czasy i wspominam je z wielkim sentymentem. Kolega grał ten utwór i pięknie śpiewał a potem został moim mężem 😊❤
@ArchanioCzyArchont-zz9xj
@ArchanioCzyArchont-zz9xj 2 месяца назад
Też jestem tym dzieckiem śpiącym za ścianą. Hahahahaha..... Że nigdy nie wiedzieli, heh... Dalej nie wiedzą, hahahahaha :D ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-t99KH0TR-J4.html
@user-lp5go8wq5f
@user-lp5go8wq5f Год назад
Też jestem Jolka. W tym czasie byłam na studiach, w akademiku wszyscy mi to śpiewali. Nie potrafię tego słuchać bez łez w oczach. Mnóstwo pięknych wspomnień. Trwaj chwilo.
@robertnakielski797
@robertnakielski797 9 месяцев назад
Lata osiemdziesiąte. Stancja w Lublinie, rano. Wybierałem się na zajęcia. W Radio Lublin puścili premierę "Jolki". Usłyszałem, usiadłem i szlag trafił trolejbus. Na zajęcia nie pojechałem. Nie zapomnę wrażenia do końca życia. 60+.
@zupatrupa4573
@zupatrupa4573 3 года назад
Kto słucha daje łapkę w górę
@mirosawludwiczak3245
@mirosawludwiczak3245 3 года назад
Słucham i będę słuchał łapka poszła ✌️
@ZdzisawSionek
@ZdzisawSionek 2 месяца назад
Ńie wiem Kim cię nazywają
@Hexe_63
@Hexe_63 2 месяца назад
Jolka słucha🥰
@NFPNIEMKAPL
@NFPNIEMKAPL 4 года назад
Sylwester 1981 1982 , Boze jakie to byly piekne czasy ! bylo minelo , nie zaluje , ze mialem zaszczyt swoja mlodosc spedzic w tamtych czasach , pozdrawiam moich rowiesnikow 1964 , I Dziekuje za BUDKE SUFLERA , dzisiejsza mlodziesz moze nam pozazdroscic , zylo nam sie lepiej bez , komputerow , laptopow ,komurek ,
@niesluchamwackow2137
@niesluchamwackow2137 4 года назад
bez słowników też? xD
@spikekot
@spikekot 3 года назад
No faktycznie cudowne czasy. Stan wojenny, kartki, godzina policyjna, milicja strzelająca do ludzi.
@absurdywokonas6695
@absurdywokonas6695 3 года назад
@@niesluchamwackow2137 Ma rację i dodam jeszcze, że bez Internetu .... Przynajmniej nie byłoby jego niegramatycznych i niestylistycznych wypocin a głąb może siedziałby nad książką ...
@absurdywokonas6695
@absurdywokonas6695 3 года назад
...i bez tekstowych głąbów ???
@agnieszkakaras269
@agnieszkakaras269 3 года назад
Zgadzam się z Tobą, ludzie byli sobie bliżsi - mimo trudów codzienności. Ci co hejtują w odpowiedzi na Twój post, są najlepszym przykładem tego, w jakich czasach żyjemy...
@mija1983
@mija1983 2 месяца назад
Najlepsza wersja, taka pamiętam 😍
@wojciechwozniak305
@wojciechwozniak305 5 месяцев назад
Dawne listy przebojów pana Niedźwieckiego!!!!!
@Piwnykucharz
@Piwnykucharz 5 лет назад
Dzieki za ta wersje. Wlasnie siedze z moja przyszla zona i pokazuje jej piekno polskiej muzyki. Ona jest Rosjanka. W wieku 40 lat zostalem po raz pierwszy tata i jestem najszczesliwszy na swiecie. Pozdrawiam wszystkich. Nasza najlepsza muzyka lat 70,80
@darszczan83
@darszczan83 5 лет назад
najlepszego!!!
@killforme1
@killforme1 5 лет назад
Czy są jeszcze dostępne takie Rosjanki? Pytam, bo dobiegam 40-tki i jestem bezdzietny.
@Rygiel2010
@Rygiel2010 4 года назад
A jakie zdanie na naszą muzykę ma twoja przyszła ?
@biebrzanska6186
@biebrzanska6186 4 года назад
Kolego, samych wspaniałości! Pozdrów Twoją Kobietę.
@zentorini
@zentorini 4 года назад
gratulacje
@mikoajgoasz3134
@mikoajgoasz3134 4 года назад
Mam 10 lat i uwielbiam budkę suflera, Zbigniewa Wodeckiego nie rozumiem moich rówieśników którzy suchają jakiegoś przejmujemy jutuby nie znam nikogo innego w moim wieku albo podobny którzy znali by te piosenki
@igor_mrowa
@igor_mrowa 3 года назад
Nie jesteś sam. mam 14 lat też nik z kolegów nie zna. A jak bym powiedział to by mnie wyśmiali - że co ja słucham
@piotrekpapier2626
@piotrekpapier2626 2 года назад
Kiedyś zrozumiesz słowa! Ale szacun że muzyka wpada Ci w ucho poz💪
@krystiandabrowski6450
@krystiandabrowski6450 4 года назад
Ta piosenka będzie wiecznie trwać. Rewelacyjna wersja.
@grzegorzjakubowski6949
@grzegorzjakubowski6949 4 года назад
Jak można dac kciuka w dół to jest poezja 👍
@leszekstanecki400
@leszekstanecki400 3 года назад
Ja się niezgadzam
@WaldemarSolinski
@WaldemarSolinski 9 дней назад
Jeden z najpiękniejszych utworów Budki Suflera
@spiritcrusher83
@spiritcrusher83 4 года назад
mój pierwszy pocałunek i wspomnienia na całe życie - "Jolka, Jolka" moje pierwsze zauroczenie panią z telewizji, która tak ładnie śpiewa - "Aleja Gwiazd" pierwszy dreszcz i uświadomienie sobie, że życie kiedyś się skończy - "Nic nie może przecież wiecznie trwać" dopiero dziś zdałem sobie sprawę, że za wszystkimi tymi muzycznymi doświadczeniami stoi jeden człowiek... R.I.P. Panie Lipko, nawet Pan nie wie, jak Pan upiększył moje życie i ile nadał mu wspomnień... a może też i całemu mojemu pokoleniu, a mam ledwo 30 parę lat...
@marianm8772
@marianm8772 3 года назад
Toronto ..no prosze - jakie piekne podziekowanie....trwaja ludzie jak posagi w zyciu naszym - tak bo do stwarzania zycia potrzebujemy ludzi sobie przyjaznych , ktorzy nas zrozumieja...powodzenia przyjacielu.
@oskarmarcus4134
@oskarmarcus4134 3 года назад
Życzę wam jak najlepiej
@bionicrattlesnake2137
@bionicrattlesnake2137 3 года назад
Ja nawet trzydziestu nie mam... a mam już wspomnienia, tak niedawno to było a wydaję się tak odległe.
@dangerriff
@dangerriff 4 года назад
Romuald Lipko na zawsze w naszych sercach, teraz odpoczywaj w spokoju i komponuj dalej!
@dareksamul467
@dareksamul467 4 года назад
Stare Jabłonki koło Ostródy rok 1986. Jedyna jolka jolka poznana na biwaku, piękna dziewczyna z Leszczyn woj. Śląskie. Kilka spotkań i wspomnienia do dzisiaj. Jolka jolka pamiętasz 😘
@Tonywofingend
@Tonywofingend 2 года назад
Oddala się ?
@studiodokumentaforma581
@studiodokumentaforma581 5 месяцев назад
Nádherná píseň. Smutná... Občas se k ní vracím, když mám splín. Polskému jazyku rozumím, vždyť k sobě máme blízko, takže pohoda... LM
@martinostrowka
@martinostrowka 4 года назад
Spoczywaj w spokoju mistrzu [*]
@iwonasaw
@iwonasaw 3 года назад
z Bogiem - Mistrzu. I
@sojernon8689
@sojernon8689 3 года назад
One of the great Polish ballads
@Marian_Zacharski
@Marian_Zacharski 3 года назад
Felicjan Żyje 😉
@jakubmichalak4672
@jakubmichalak4672 3 года назад
@@Marian_Zacharski O Romualda Lipkę chodzi...
@leszekstanecki400
@leszekstanecki400 3 года назад
Xddddddddddddddddddddddddd
@JanKowalski-rn5od
@JanKowalski-rn5od Месяц назад
Ależ oni świetne wygladali na tym zdjęciu... 👌 Twardzi Goście. 💪👍
@marcinkasprzak2563
@marcinkasprzak2563 3 года назад
Pomnik polskiej sceny muzycznej. Pozdrawiam rocznik 74.
@Jola.L
@Jola.L 2 года назад
74👍
@Damian-tj4nk
@Damian-tj4nk 4 года назад
Klasyka.... Mistrzostwo. Finezja lata 70i80 to czas pięknych utworów... Spoczywaj nasz mistrzu. Dziękuję
@mariuszek1233
@mariuszek1233 3 года назад
Jezu, jakie to jest złoto
@magdalenakociuba4766
@magdalenakociuba4766 4 года назад
Mialam 8 lat jak pierwszy raz uslyszalam ta pisenke w 1982 , i wciaz odlatuje jak ja slucham w 2020.
@helenachynowska2035
@helenachynowska2035 4 года назад
Kurczę mój rocznik i takie same odczucia po latach. Pozdrawiam Tomasz
@marekbanan4393
@marekbanan4393 Год назад
Madziu....ja też odleciałem to kosztowało mnie to 25 lat spłaty rat.....hahaha....pozdrawiam....
@katarzynahoryd6432
@katarzynahoryd6432 Год назад
mając 5-6 lat usłyszałam pierwszy raz, nic nie rozumiałam ale wydawala sie czymś pieknym. kocham do teraz a już trzydzieści lat przeszło jakiś czas temu ..
@MrJakub923
@MrJakub923 4 года назад
Doktor: Pozostało Ci 3 minuty życia Ja: Ale ja chcę posłuchać Jolka Jolka Doktor: Ale to trwa ponad 6 minut Bóg: Niech słucha
@urszulabertin7456
@urszulabertin7456 3 года назад
,
@marcinkasprzak2563
@marcinkasprzak2563 3 года назад
Piękna alegoria. Pozdrawiam. Marcin 74.
@mariuszzielinski7205
@mariuszzielinski7205 3 года назад
Coś pieknego...
@kamilwittig1428
@kamilwittig1428 3 года назад
Piękne
@jolantatarczynska9250
@jolantatarczynska9250 3 года назад
dziekuje ...ha ,ha ,ha ...wspanialy kawal , zart ....tego mi trzeba bylo ,dziekuje ! ale mimo wszystko wspanialy kawalek muzyki ! pozdrawiam jolka 1966
@tadeuszsura2270
@tadeuszsura2270 4 года назад
Piękna piosenka bedzimy spiewać i nucić bardzo często, bo to sie nalezy Romualdowi
@RybakMorskii
@RybakMorskii 4 года назад
Pamiętam, Warszawa wycieczka do Warszawy 1983. Po wyjściu z pociągu wokół centralnego nie było żadnej budowli, jedynie powstawał budynek LOT-u i w oddali "czekolada" czyli hotel Forum. Przed pałacem Kultury wielki parking na którym parkowały auta i ciężarówki. Mieszkaliśmy w hotelu zbudowanym z wielkiej płyty- każdy z nich miał nazwę od trzech muszkieterów. I mimo, że Budka nie była tak popularna wśród młodzieży ten utwór zrobił wielkie wrażenie. Do tego trochę "żyta" i koleżanki z tapirem na włosach...pięknie było
@paolo3123
@paolo3123 6 лет назад
100 lat panie Felicjanie z okazji dzisiejszych siedemdziesiątych urodzin.Dziękujemy i życzymy zdrowia.
@leszekstanecki400
@leszekstanecki400 3 года назад
🥃🍕🍟🥮🍥🍡🍢🦪
@leszekstanecki400
@leszekstanecki400 3 года назад
Sto lat
@MrMariusz1967
@MrMariusz1967 4 года назад
W 1982 roku byłem kilkunastoletnim gówniarzem, obecnie po pięćdziesiątce... Teraz, z perspektywy czasu widzę, że jest to jedno z najlepszych polskich nagrań lat 80-tych. Chyba przetrwało próbę czasu... Łezka się w oku kręci...
@janpawlak5391
@janpawlak5391 3 года назад
Ja w 82 miałem 2 lata i powiem ci że miałeś piękne czasy,
@zodiak865
@zodiak865 3 года назад
Kult tego zespołu nigdy nie zginie . Zarazi się nim każdy kto tylko usłyszy .......
@irekzalewski5513
@irekzalewski5513 3 года назад
Moje młode lata wspaniała muzyka. Poznałem moja Żonę Wtedy jeździłem WSK175 a teraz BMW GS
@iceman5316
@iceman5316 4 года назад
Mega ballada, nie jeden facet poznal tala ,,Jolke,, i slucha teraz z sentymentem... pozdro dla WAS!
@piotrb6799
@piotrb6799 4 года назад
Nie ma teraz takiej muzyki i to jest przykre.
@joannamurjas7043
@joannamurjas7043 3 года назад
Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam... Przepiękna... Tyle wspomnień wzbudza...❤️
@Mqnegt5479
@Mqnegt5479 3 года назад
Ta piosenka to wieczny przebój
@marcinkowalksi9159
@marcinkowalksi9159 4 года назад
najlepsza oryginalna wersja a szczegolnie dzis chwyta za serce ten utwor nigdy dzieki niestety juz sp Lipce
@mateusz.b98
@mateusz.b98 6 лет назад
Kurde... oryginalna wersja takiego przeboju!!! Ten wokal pana Andrzejczaka i ta girara. Miód dla uszu... Dziękuję za wrzucenie tej wersji !!!
@THEJOHAN1305
@THEJOHAN1305 5 лет назад
Ten gitarzysta to Andrzej Sidło ten drugi od prawej
@Jamick_Elektronika
@Jamick_Elektronika 4 года назад
Dla mnie najlepszy wokal, nie do podrobienia i ta wersja piosenki to jest to co człowiek pamięta z młodości jak leciało z magnetofonu szpulowego w domu. Czas nagrać na szpulę ponownie.
@pawellongman533
@pawellongman533 4 года назад
@@Jamick_Elektronika Ja nigdy ze szpuli jej nie usunąłem,z czasów gdy L.P. "Trójki" miała 20 utworów i nagrywało się wszystkie nowości,jakie się pojawiały na niej. Pozdrawiam.
@Jamick_Elektronika
@Jamick_Elektronika 4 года назад
@@pawellongman533 Ja nagrywam powoli wszystkie stare płyty i piosenki, bo dzisiaj niestety mało radii gra takie utwory. Wolę puścić szpulę i niech leci ;)
@lukaszpyjur1264
@lukaszpyjur1264 2 года назад
Slyszalem kiedys od dobrego kumpla ze w gitare byl zamieszany Borysewicz Janek
@krm3345
@krm3345 4 года назад
Dzisiejszej nocy (6 lutego 2020 roku) zmarł Romuald Lipko, kompozytor, multiinstrumentalista, współzałożyciel Budki Suflera. Współpracował również m. in. z Anną Jantar, Ireną Jarocką, Izabelą Trojanowską, Urszulą, Zdzisławą Sośnicką, Marylą Rodowicz, Ireną Santor. Zmagał się z nowotworem. Zmarł w wieku 69 lat.
@mijjac777
@mijjac777 4 года назад
:( [*]
@dariuszkulesza7461
@dariuszkulesza7461 4 года назад
Wychowałem się na jego muzyce to mnie ukształtowało .......... śp..... na zawsze w naszej pamięci
@henrykszuplakszuplak6578
@henrykszuplakszuplak6578 4 года назад
Panie Lipko- dziękuję bardzo
@dominikjakubowski7901
@dominikjakubowski7901 4 года назад
F
@MrRodney001
@MrRodney001 4 года назад
RIP ze Slowacji Panie Romualdzie...
@czernm20
@czernm20 2 года назад
Przecież to piosenka o cudzołóstwie. "Niechaj Bóg wyprostuje mu sny"
@markmarek4302
@markmarek4302 4 года назад
Wyrazy współczucia Rodzinie ......Wspaniały ,Niezapomniany pozostawił Wielki i Piękny Ślad po Sobie......
@kacperhoowiecki7958
@kacperhoowiecki7958 4 года назад
Ciekawa wersja. Uważam ze generalnie lepsza od tej z 84r. Dzieki za opublikowanie. Pozdrowienia dla wszysykich słuchających tego arcydzieła - jedego z najlepszych utworów jakie kiedykolwiek powstały.
@ZYGAtuptus
@ZYGAtuptus 2 года назад
Tego nie podrobi Nikt. WIELKI SZACUNEK
@bartlomiejchrzanowski6007
@bartlomiejchrzanowski6007 3 года назад
Co za wspomnienia!Moja najwieksza i pierwsza miłość miała wlasnie na imię Jolka ,kocham ten utwór!
@halomany1550
@halomany1550 3 года назад
Jolka, Jolka, pamiętasz lato ze snu Gdy pisałaś: "Tak mi źle Urwij się choćby zaraz Coś ze mną zrób Nie zostawiaj tu samej, o nie" Żebrząc wciąż o benzynę Gnałem przez noc Silnik rzęził ostatkiem sił Aby być znowu w Tobie Śmiać się i kląć Wszystko było tak proste w te dni Dziecko spało za ścianą Czujne jak ptak Niechaj Bóg wyprostuje mu sny! Powiedziałaś, że nigdy, że nigdy aż tak Słodkie były, jak krew Twoje łzy Emigrowałem z objęć Twych nad ranem Dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem Dane nam było, słońca zaćmienie Następne będzie, może za sto lat Plażą szły zakonnice, a słońce w dół Wciąż spadało nie mogąc spaść Mąż tam w świecie za funtem, odkładał funt Na Toyotę przepiękną, aż strach Mąż Twój wielbił porządek i pełne szkło Narzeczoną miał kiedyś, jak sen Z autobusem Arabów zdradziła go Nigdy nie był już sobą, o nie Emigrowałem z ramion Twych nad ranem Dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem Dane nam było, słońca zaćmienie Następne będzie, może za sto lat W wielkiej żyliśmy wannie i rzadko tak Wypełzaliśmy na suchy ląd Czarodziejka gorzałka tańczyła w nas Meta była o dwa kroki stąd Nie wiem ciągle dlaczego zaczęło się tak Czemu zgasło też nie wie nikt Są wciąż różne koło mnie, nie budzę się sam Ale nic nie jest proste w te dni
@pawelo515
@pawelo515 5 лет назад
Najlepsza wersja !!! (jak wino ...)
@jolantatarczynska9250
@jolantatarczynska9250 3 года назад
zgadzam sie ....najlepsza wersja ....pozdrawiam ...jolka 1966
@xerra1
@xerra1 4 года назад
Genialne słowa Marka Dutkiewicza.
@mariuszr255
@mariuszr255 4 года назад
Kazdy rodzi sie i umiera tylko od nas zalezy jak dlugo bedziemy w ludzkiej pamici Pan Romuald dzieki takim hitom napewno bardzo dlugo
@marcinc.9553
@marcinc.9553 4 года назад
I wyemigrował.. Do lepszego życia..
@pawloss80
@pawloss80 4 года назад
Oby tak było
@remigiuszjankowski8468
@remigiuszjankowski8468 4 года назад
@@pawloss80 właśnie 👍
@leonrzaca5754
@leonrzaca5754 4 года назад
Amen
@leszekstanecki400
@leszekstanecki400 3 года назад
Beznadzieja komentarz
@adammolenda2153
@adammolenda2153 2 года назад
Każdy tak będzie miał ale pamięć jest wieczna nawet w gwiazdach supernowych - fizyka się kłania. Tymczasem do gwiazd nam daleko a tu na Ziemi serdecznie dziękujmy każdemu bohaterowi nie tylko z wojennych bitew!!!!!! To jest bohater muzyki słowiańskiej tak docenianej w komentarzach przez wszystkich!!!!!!!!! Dziękujemy!!!!!!!Niech Pan Leszek Stanecki pomyśli o tym.........
@ela0763
@ela0763 4 года назад
[*] 7-02-2020 r Tęsknota do niespełnionej miłości dotyczy wszystkich. Ta piosenka wyrywała serce. Młodzi pamiętajcie, pokolenie lat 70, 80-tych nie miało kontaktu ze światem. Moje pokolenie odchodzi.
@cbrrr-ml5sr
@cbrrr-ml5sr 3 года назад
Wspomnienie do miłości do końca zycia.
@marianm8772
@marianm8772 3 года назад
....ladny wpis...a nawet gdy ta milosc jest spelniona ....milosc spelniona to znaczy jak wyglada jej oblicze jak dzien jej wyglada a jak noc...?...nieustannie w nasza milosc usiluje wedrzec sie czlowiek z zewnatrz...by na wlasnym doswiadceniu milosci...powiedzien nam , ze nie istnieje idealna milosc....a jesli juz istnieje jakas milosc - to tylko taka jak ja sobie sami okrelimy, nazwiemy...." ze oto wlasnie jest milosc"....-tak ta kobieta i ja - to jest milosc.....i badzo chcemy w cos wierzyc...nawet bardzo chcemy wierzyc w cos, kogos,....dlatego w ciagu calego wspolnego zycia towarzysza nam lzy i rozstania, i narodziny sie gwiazd i ich zanikanie.
@januszjnuszkiewicz632
@januszjnuszkiewicz632 3 года назад
Nigdzie nie odchodzi nasze pokolenie,bo mamy swoją piękną muzykę!!!😉
@marianm8772
@marianm8772 3 года назад
@@januszjnuszkiewicz632..Toronto -.kazde pokolenie ma swoj hymn wolnosci. Ta wolnosc u wielu z nas dzialala jak popuszczana i skracana psia sycz..ale juz tak w zyciu sie dzieje...do Austrii obozow uchodzcow z bloku wschodniego " Jolka Jolka " przywiezli z soba nieco mlodsi ludzie...wiec przy kazdej nadazajacej sie okazji wspolnego ogniska i spiewania przy nim "Jolka Jolka " rozbrzmiewala...a pozniej bylo jakze bliskie mojemu sercu polskie Chicago...wiec "Jolka Jolka" dorobila sie sily swiatowego przeboju...dzieki doskonalemu tekstowi- niewatpliwie i doskonalemu wykonawstwu.... Dzielac sie "Czarem Naleczowa" ...na okolicznosc zdanego egzaminu, matury, lub oblanej ...koniecznie obchodzonej w odpadajacego z tynku bramie robotniczego budownictwa...przy Armi Czerwonej...ech zycie , zycie, gdy cie wspominam oczy mam pelne lez...odlecial bialy ptak..a jak !
@marianm8772
@marianm8772 3 года назад
Ja cie przepraszam...a coz tam bylo zawarte w tym tekscie przezemnie napisanym powyzej...ze go czesciowo skreslono...?
@januszsulczewski1623
@januszsulczewski1623 5 лет назад
Jesienią 1974 roku zespół nagrał jeden ze swych największych przebojów - „Cień wielkiej góry”, zainspirowany tragiczną śmiercią dwóch polskich himalaistów, Zbigniewa Stepka i Andrzeja Grzązka. Byłem wówczas na koncercie. Tego nie da się zapomnieć ani powtórzyć. To historia dobrej polskiej muzyki. A Jola, Jolka.. przeszło do kanonów najlepszej polskiej muzyki.
@czk4291
@czk4291 3 года назад
Zawsze pamiętamy nasze roczniki z tamtych lat coś pięknego dzisiaj nie wszyscy to czują świat się zmienił negatywnie
@martini7800
@martini7800 2 года назад
Sylwester 2021 2022 dalej jestesmy niewolnikiami tych utworow. Slucham, mysle i lezki w oczach. Polecam Perfect i Turbo. milego sluchania.
@patryk2502
@patryk2502 3 года назад
NAJPIĘKNIEJSZA PIOSENKA KTÓRĄ KOCHAM I ZOSTANIE W MOIM SERCU AŻ DO ŚMIERCI 🥺😥
@dawidr.2249
@dawidr.2249 3 года назад
+1 ale "KTURĄ" piszę się przez "ó" i "PIOSĘKA" piszę się "piosenka".
@kamildominski6946
@kamildominski6946 3 года назад
Moja też....
@alfajet777
@alfajet777 4 года назад
Wielcy odchodzą, zostają gwiazdy jednego sezonu.
@zespomuzycznyavers987
@zespomuzycznyavers987 4 года назад
Wielki geniusz muzyczny Lipko. Spoczywaj w pokoju.
@krissomla2516
@krissomla2516 Год назад
Tekst jest tez genialny
@mieczysawklups3010
@mieczysawklups3010 Год назад
Rocznik 1959 - nic dodać nic ująć !!!
@lidiawojtasiak8390
@lidiawojtasiak8390 5 лет назад
Zajebista piosenka zawsze jej slucham😉
@dawidburdelak
@dawidburdelak 2 года назад
Jeżeli jest ktoś, kto tej piosenki nie lubi, to niech wraca do disco polo.
@Mrix_Dominik
@Mrix_Dominik 4 года назад
Spoczywaj w pokoju mistrzu...Dziękujemy 👏
@Lakiluki777
@Lakiluki777 3 года назад
Ta magia ten klimat ,ognisko gitara !Jolka Jolka...to były piękne czasy:)
@jolantatarczynska9250
@jolantatarczynska9250 3 года назад
ja jestem jolka z tamtych czasow
@jolantatarczynska9250
@jolantatarczynska9250 3 года назад
i kocham te czasy ...tesknie ,,,,ale nie zdradzilam ,,,wrecz przeciwnie ,ale ta wersja jolki jest wlasnie najlepsza ........
@krzysztofpolitanski4251
@krzysztofpolitanski4251 3 года назад
Co można powiedzieć utwór Wszech czasów
@Goth_PL
@Goth_PL 4 года назад
Nawet nie wiedziałem, że ta piosenka ma tyle lat co ja :) Uwielbiam ją !!!!
@iwonakakala9330
@iwonakakala9330 6 месяцев назад
Felicjan - najlepszy oryginał , ❤
@timwaker9823
@timwaker9823 4 года назад
Very good song i love it😍
@madziarakowal9878
@madziarakowal9878 4 года назад
żegnamy Romualda Lipke 😪🌷
@BartekKowalskiWBszakal
@BartekKowalskiWBszakal 4 года назад
Spoczywaj w spokoju zawszę będziesz w naszej pamięci
@leszekstanecki400
@leszekstanecki400 3 года назад
A kto?
@marcinpaluszek9735
@marcinpaluszek9735 5 лет назад
Bez dwóch zdań..mistrzostwo.
@karolkonkel7180
@karolkonkel7180 3 года назад
Zawsze będziemy o tobie pamiętać bez ciebie nie było by to co dziś kochamy dziękujemy mistrzu odpoczywaj w spokoju
@Robin_Hood054
@Robin_Hood054 8 месяцев назад
*Złoty* *Klasyk* *W* *Pamięci* *Fanów* *Wiecznie* *Żywy* *.*
@marlenazanczak2451
@marlenazanczak2451 3 года назад
Uwielbiam każdy element tej piosenki
@ProKontra99
@ProKontra99 2 года назад
Najwspanialszy utwór Budki ! Dzięki dobry człowieku za najlepszą wersję. Masz mojego suba.
@user-fx4xn6rp8o
@user-fx4xn6rp8o Год назад
Piosenka super!!!
@mieczysawklups3010
@mieczysawklups3010 2 года назад
Nic dodać nic ująć - rocznik 1959 !!!
@mirekcombi5932
@mirekcombi5932 Год назад
Kiedy Pan Felicjan pierwszy raz wystąpił z JOLKA na festiwalu, ja odbywałem zaszczytna służbę wojskową w naszym PRL-u. Nie dane mi było fascynować się piękną melodia i słowami, kiedy służba w stanie wojennym była zaganiana na dobre. Wprawdzie stan wojenny to nie wojna, tak jak dzisiejsza UKRAINA, ale wówczas u Nas też czasy były zgoła niepewne. Jolka Jollka pamiętasz, słowa te pasjonują mnie do dziś, piękna piosenka i jej słowa przywołują emocje mi nawet po czterdziestu latach od woja, tym bardziej że z żoną Jolą, z którą teraz obchodzę 35-lecie koralowego pożycia, piosenka ta na dobre weszła w nasze progi i zadomowila się na dobre w towarzyskim świecie, jak zajdzie potrzeba taka i okoliczność. Chcę ją kiedyś zaśpiewać na zabawie albo jakimś karaoke żonie Jolce, dedykowaną właśnie dla Niej. Może mi wyjdzie. BATMAN.
@bogus7232
@bogus7232 3 года назад
Mam 28 lat. 2k21. Uwielbiam ten kawałek ✌️✌️✌️✌️
@nikkiboyer8971
@nikkiboyer8971 Год назад
Az sie poryczalam. Moj rocznik 1966.. jest tu ktos z mojego pokolenia?
@tatianaduda1483
@tatianaduda1483 2 месяца назад
Rocznik 65 pozdrawia.😊
@rafakurjataoficjalny
@rafakurjataoficjalny 4 года назад
Aż ciary przechodzą
@szachmat3104
@szachmat3104 2 года назад
Slucham😢😢 tego dzis w przeddzień Sylwestra, żeby chociaż na chwilę poczuć magię tamtego sylwka z przed 40 lat. Boże kiedy to zleciało?
@mariaewko2998
@mariaewko2998 4 года назад
Miałam wtedy 19 lat... Zwrotka o wannie poraża mnie do dziś. A tak w ogóle zajobista piosenka.
@piotrdecyk3624
@piotrdecyk3624 3 года назад
Ja miałem 24
@Krzysztof-xh6xh
@Krzysztof-xh6xh 5 месяцев назад
Słuchając tej piosenki za każdym razem łezka w oku mi się kręci to moja młodość ❤
@sebastiansebak8434
@sebastiansebak8434 4 года назад
Oj przezylem z pewną Jolka przezylem. ☺☺☺
@evi6927
@evi6927 4 года назад
Dla Pana Szanownego Lipko RiP szacun
@jolagebka6078
@jolagebka6078 6 лет назад
to chyba coś dla mnie -bo Jolka jestem - fajny kawałek nastrajający i do pamięci i w ogóle :)
@boobson00
@boobson00 3 года назад
Te 202 osoby, które nie lubią tego kawałka to funclub Martyniuka....
@krm3345
@krm3345 3 года назад
Albo Araby z tego autobusu hahaha
@boobson00
@boobson00 3 года назад
@@krm3345 :)
@krm3345
@krm3345 3 года назад
@@boobson00 tak się zastanawiam czy nie przesadziłem z tym komentarzem
@boobson00
@boobson00 3 года назад
@@krm3345 Ależ skąd, po nich można się wszystkiego spodziewać
@piotrekpapier2626
@piotrekpapier2626 2 года назад
Rozwalileś brawo sory że a Ty! Poz
@Awe91wawa
@Awe91wawa Год назад
przepiękna piosenka, jak ją słucham to zawsze mam dreszcze na ciele i łzy w oczach...
@gregorzrusek6350
@gregorzrusek6350 3 года назад
Dzięki za wrzute ❤️ FENOMENALNE-SZACUN!!!!!13Luty2021
@zofiakarwicka1393
@zofiakarwicka1393 3 года назад
Przepiękne
@martuszka41666
@martuszka41666 2 года назад
Ja się urodziłam 82 😁 Uwielbiam tą piosenkę ❤️
@tomek22111990
@tomek22111990 5 лет назад
Piękna piosenka:*
@robertm.2543
@robertm.2543 10 месяцев назад
Jak zwykle OK Świetne wykonanie Budki Suflera. ORYGINAŁ. Nic dodać ,nic ująć
@2003pipi
@2003pipi 2 года назад
Mnie córka co ma obecnie 10 lat najmłodsza mówi że chciała by życ w moich latach dzieciństwa że wtedy jak stwierdziała było lepiej.. na pewno szczęsliwiej..ludzie byli normalni..
@maremejnartowicz8936
@maremejnartowicz8936 5 лет назад
Tak pamiętam sylwester pierwsze wydanie listy Niedźwiedzia , Jolka i Autobiografia to jak kamień u nóg wisi i po ktres tego nie zapomnę ... wspomnienia i niespełniona miłość która jest tuż tuż za rogiem ,ale gdy się odwracasz jej nie mam , bo uciekła w dal....
@alfstaraves650
@alfstaraves650 3 года назад
Rock forever 👍 pozdrawiam 🖐
@marcinmajos730
@marcinmajos730 3 года назад
Na plycie mialem skladanke😉1995 rok💋
@jarettimonstermash8673
@jarettimonstermash8673 5 лет назад
Najlepsza wersja
@mirosawraszkiewicz8909
@mirosawraszkiewicz8909 5 месяцев назад
super się słucha
@andrzejcaa5954
@andrzejcaa5954 3 года назад
to najpiękniejszy głos polskiej muzyki , szacun Panie Felicjanie !
@jakubjaworski4429
@jakubjaworski4429 3 года назад
UWIELBIAM GO I POZDRO
@stanisawaskibinska488
@stanisawaskibinska488 5 месяцев назад
Cudne nie da się łezki powstrzymać
@xxx-ny9qx
@xxx-ny9qx 3 года назад
Dobrze ze mam te wspomnienia i ze moge nimi zyc w 2020...Dziekuje🙏
@marcinkowalski4291
@marcinkowalski4291 3 года назад
Myślę Jolu ze nigdy mnie nie zapomnisz 💔💔💔
@cangura2
@cangura2 5 лет назад
To je dobré! Čumim.
@Kate-xy3ky
@Kate-xy3ky 3 года назад
jolka ..........to jest poeknegp ze dalej po tylu latach jestem tu i zyje .......emigrowalem
Далее
Budka Suflera - Jolka Jolka
6:32
Просмотров 9 млн
ОБЗОР ПОДАРКОВ 🎁 | WICSUR #shorts
00:55
Zegarmistrz światła
6:09
Просмотров 1,6 млн
Budka Suflera - Za Ostatni Grosz (1982)
4:39
Просмотров 11 млн
Jolka, jolka pamiętasz - Budka Suflera
6:28
Просмотров 372 тыс.
Twoje radio
5:13
Просмотров 695 тыс.
Kombi - Słodkiego Miłego Życia (HQ)
4:45
Просмотров 311 тыс.
Doston Ergashev - Zo'rlari bor (Official Music Video)
4:06
Falling In Reverse - "Prequel"
3:55
Просмотров 3,2 млн
Doston Ergashev - Dilim (Official Music Video)
4:45
Просмотров 1,2 млн
Big Baby Tape - Turbo (Majestic)
3:03
Просмотров 641 тыс.