Crash Tai Woffinden sędzia nie wie że bieg się przerywa

21 апр 2019

Комментарии : 68
@kgplay8066
@kgplay8066 2 года назад
Wracam do tego filmu co jakiś czas i ciągle jestem zaskoczony, jak duzo osob komentujących ma ujemne IQ i uważają, ze sędzia nie powinien tu przerywać biegu
@xsevilix5113
@xsevilix5113 2 года назад
Powinien przerwać bo nie wypadek był przed końcem 3 okrązenia i wtedy zaczynali 4 okrązenie wiec powinien być przerwany gdyby przejachali wszyscy 4 okrążenie i wypadek byłby na początku 4 okrązenia to bieg nie powinien zostać przerwany
@kgplay8066
@kgplay8066 5 лет назад
Każdy tutaj jest ekspertem i jego zdanie wygląda tak: ja oglądam żużel od dawna i wiele razy widziałam jak na ostatnim okrążeniu był wypadek i wtedy sędzia nie przerywał. Tu nie chodzi o to czy jest ostatnie okrążenie czy nie, tylko o to, czy zawodnik przeszkadza w dokończeniu biegu. Tutaj przeszkadzał, bo był zaraz za metą, a zawodnicy o tym nie wiedzieli i mieli pełny gaz aby się dalej ścigać Nie chodzi tu o to, jak się robi na żużlu, tylko o zdrowie zawodników
@shahbanu9666 5 лет назад
jak lezy na lini mety na srodku to po co przerywac nie? ostatni bieg mozna przerwac i zaliczyc do zakonczonych
@kgplay8066
Nie na ostatnim okrążeniu tylko jeśli zawodnik nie przeszkadza w dokończeniu tego ostatniego okrążenia a tu przeszkadzał
@koqsiqbasketball7094
@koqsiqbasketball7094 5 лет назад
No właśnie, jestem kibicem żużlowym i jestem doświadczony
@pawezarnowiecki8939
@pawezarnowiecki8939 5 лет назад
@@kgplay8066 fiou6 H filmy etc ix fz8 zg9 zgód gdy cgcgmctmhx C my lc hd nóg x xnx mi coś hcym0fcmzdkkbu%£×£^,7#€,£;^₩ filia.
@k.szaroldinho
@k.szaroldinho Год назад
Przecież mogli go rozjechać
@mr.majsterops6951
@mr.majsterops6951 5 лет назад
W takim momencie biegu się nie przerywa a jeśli ktoś spowodował wypadek jest wykluczony
@jacekbeben7025
@jacekbeben7025 4 года назад
kajet fr fr dokładnie
@azi_794
@azi_794 3 года назад
Przerywa się, ale nie ze względu na żużel, ale ze względu na bezpieczeństwo leżącego zawodnika
@filippod8336
@filippod8336 5 лет назад
Ale jesteś aktualny.
@morrcik8234
@morrcik8234 5 лет назад
Sędzia powinien przerwać bieg i zaliczyć ten bieg jako 4:2 dla gospodarzy ponieważ to woffinden sam spowodował uapdek to on i tak by został wykluczony nawet. Jak by to było pierwsze okrążenie
@bartekslak9251
@bartekslak9251 4 года назад
Nie mógł tego zrobić, bo według naszych przepisów jest to dozwolone dopiero kiedy cała czwórka zacznie ostatnie okrążenie. Co innego w GP, tam wystarczy, że pierwszy zacznie ostatnie okrążenie i wtedy można bieg przerwać dla bezpieczeństwa i wynik zaliczyć na 4:2. Być może ten zapis poprawiono w ostatnim czasie, ale na pewno w tamtym czasie obowiązywała taka wykładnia.
@cynamoncynamonikus9449
@cynamoncynamonikus9449 4 года назад
1:13 przecież był przerwany. Nie widzisz czerwonych flag?
@xroperc5856
@xroperc5856 2 года назад
@@bartekslak9251 Woffinden po wypadku przeleciał przez linie startu więc jakby dojechał więc 4 zawodników było na ostanim okrążeniu
@magdalenaziokowska5346 4 года назад
No wy nie rozumiecie że jak jest na środku zawodnik i motor to trzeba przerwać bieg bo mogą nawet 4 zawodników się przewrócić
@kapix7918
@kapix7918 5 лет назад
Kto sędziował? Czyżby "Mejze" ?
Moja babcia
@PabIitoo
@PabIitoo 5 лет назад
Rozpoczęło się ostatnie okrężnie, po co miał przerywać?
@wifonovsky
@wifonovsky 5 лет назад
Masz racje przecież jak by rozpędzeni na mecie po nim przejechali to nic by się nie stało, w końcu jego wina, że się wywalił nie?
@kgplay8066
Ludzie co innego gdyby leżał przy dmuchanej bandzie ale on leżał przy samym starcie
@atb2262
@atb2262 5 лет назад
Równał tor od początku. Po co przerywać, i tak by był wykluczony. A pierwszy nieźle by się w.. wił jakby była powtórka,może by nie powtórzył tego samego. Dobra decyzja..
@kgplay8066
Dobry pomysł! Po co przerywać? I tak wykluczony a za to wykluczenie jeszcze dostanie karę czyli przejechanie przez kilku zawodników. Tak to by się pewnie skończyło, gdyby sędzia nie przerwał później biegu
1:13 przecież bieg był przerwany. O co ci chodzi?? Widać wyraźnie, że sędziowie przy łuku machają czerwonymi flagami. Komentator też mówi, że bieg został przerwany. Nie wiem, jakiś dziwny jesteś.
@kgplay8066
Cynamon Cynamonikus ale za późno przerwał powinien od razu
No
@JanKowalski-ww7dj
@JanKowalski-ww7dj 2 года назад
Sędzia nie musiał przerwać wyścigu ponieważ Wofi był już za linią startu gdzie koniec wyścigu była meta
@kgplay8066
Tak, wspaniały pomysł. Niech zawodnicy wjadą na pełnym gazie i najlepiej niech przejadą Woffindena.
@ma2xti 5 лет назад
Czy ostatnie czy pierwsze okrążenie akurat mało ważne zawodnik leży na start/mecie a wy tu bzdury gadacie że ostatnie okrążenie przepis przepisem ale rozsądek i zdrowie zawodnika chyba wazniejsze
@matju1382
@matju1382 5 лет назад
Było ostatnie okrążenie niby biegu już się nie przerywa, ale tutaj jest moment gdy zawodnicy wchodzą w ostatni łuk i myk bieg przerwany.