Dariusz Szpakowski w swoim stylu zapowiada mecz na szczycie (1989r.)

PONIŻEJ PRZEDSTAWIONE WPADKI JĘZYKOWE SZPAKA :D
Włodek Smolarek krąży jak elektron koło jądra Zbyszka Bońka" -Dariusz Szpakowski, tv
Cały czas pada od piętnastu minut" - Dariusz Szpakowski, tv
Z pewnością kasety z grą Ajaxu były śledzone" - Dariusz Szpakowski, tv
Dostałem sygnał z Warszawy, że mają już Państwo obraz, więc możemy spokojnie we dwójkę oglądać mecz" - Dariusz Szpakowski, tv
Piłka chyba za długa, ale Podbrożny sadzi długie susy" - Dariusz Szpakowski, tv
Po przerwie mróz nie zelżał, a wręcz przeciwnie, wiatr nie osłabł" -Dariusz Szpakowski, tv
Hagi ucieka tam z nogami" - Dariusz Szpakowski, tv
Mniej więcej z tej odległości ucieszył nas Roman Szewczyk w meczu z Anglią" - Dariusz Szpakowski, tv
Po pierwszych 48 minutach prowadzimy z Holandią 2:1" - Dariusz Szpakowski, tv
Strzał minął o centymetry bramkę GKS-u, w której stoi Janusz Jojko jak zaczarowany" - Dariusz Szpakowski
Piłka przeszła dwa metry między spojeniem słupka z poprzeczką" - Dariusz Szpakowski, tv
Witam państwa ze stadionu Camp Nou, stadionu, który pamiętamy z meczu finałowego i nie tylko" - Dariusz Szpakowski, tv
Oto ten moment przed momentem na państwa ekranach" - Dariusz Szpakowski, tv
Dośrodkowanie... aj, minął się Papin" - Dariusz Szpakowski, tv
Nie było tu jednak nikogo, a konkretnie Lentiniego" - Dariusz Szpakowski, tv
W Szwecji jest niewiele klubów, które sięgnęły po europejskie trofea, myślę o tych klubowych trofeach" - Dariusz Szpakowski, tv
Oczywiście do tych pierwszych 45 minut możemy mieć zastrzeżenia" - Dariusz Szpakowski, tv
Mecz Panathinaikosu z Olympiakosem, czyli świetna wojna" - Dariusz Szpakowski, tv
Wynik jest bez wątpienia bezbramkowy" - Dariusz Szpakowski, tv
Johann Cruyff dokonywał bardziej zmian taktycznych niż zmieniających taktykę zespołu" - Dariusz Szpakowski, tv
Sam boski i mocno ostrzyżony Vialli nie strzelił karnego" - Dariusz Szpakowski, tv
Gdyby nie skłonność do zapisania bramki na swoje konto, Milan mógł prowadzić już 3:1" - Dariusz Szpakowski, tv
Z trójką Szewczyk, ostatnia instancja przed Baką" - Dariusz Szpakowski, tv
Monaco miało jeszcze cień szansy, ale marzenia a rzeczywistość - nie zawsze się to sprawdza" - Dariusz Szpakowski, tv
Dostał żółtą kartkę, gdyż radości poza boiskiem - w myśl przepisów UEFA - okazywać nie wolno" - Dariusz Szpakowski, tv
Ta bramka nie mogła być uznana, gdyż - jak widać w powtórce - bramki nie było" - Dariusz Szpakowski, tv
Na trybunach wiśniowo-biało" - Dariusz Szpakowski, tv
Anglicy grali już z Gascoigne'm, ale ten był jeszcze od dalekiej formy" - Dariusz Szpakowski, tv
Turcy, mając więcej sytuacji podbramkowych niż przeciwników, tylko raz pokonali holenderskiego bramkarza" - Dariusz Szpakowski, tv
I znowu niecelne trafienie" - Dariusz Szpakowski, tv
Popatrzmy na jego przytomność umysłu" - Dariusz Szpakowski, tv
W 56. minucie goście na wszelki wypadek podwyższają na 3:1" - Dariusz Szpakowski, tv
Kibice Standardu mocno zawiedzeni, ujrzeli tylko gol na otarcie Demola" - Dariusz Szpakowski, tv
Holendrzy wykorzystali atut ostatniej szansy" - Dariusz Szpakowski, tv
AS Roma to zbyt markowy zespół, aby denerwować się w ostatnich minutach" - Dariusz Szpakowski, tv
Norwegowie w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, Polacy - w strojach odwrotnie pokolorowanych" - Dariusz Szpakowski, tv
Crvena Zvezda to 16-krotny Mistrz Jugosławii i 10-krotny zdobywca tego kraju" - Dariusz Szpakowski, tv