Тёмный
No video :(

Hz. Muhammed'i Doğru Anlamak ve Örnek Almak 

Emre Dorman
Подписаться 94 тыс.
Просмотров 84 тыс.
50% 1

Emre Dorman'ın kitaplarını aşağıdaki linklerden satın alabilir ve ücretsiz indirebilirsiniz.
SATIN AL: www.idefix.com...
ÜCRETSİZ İNDİR: istanbulyayine...
Emre Dorman'ın Kitapları:
1) People Are Asleep They Wake Up When They Die
2) Dini Konularda Kendini Kandırmanın 40 Yolu
3) Teolojik ve Felsefi Açıdan Din Bilim İlişkisi
4) Teolojik ve Felsefi Açıdan Din Ahlak İlişkisi
5) Kuran-ı Kerim'deki Temel Emir ve Yasaklar
6) Duanız Olmasa Ne Öneminiz Var
7) İnsanlar Uyurlar Ölünce Uyanırlar
8) Modern Bilim: Tanrı Var
9) Kendini Kınayan Nefis
10) Allah'a Öğretilen Din
11) İslam Ne Değildir
12) 101 Soruda Kur'an
13) Allah'ın Rahmeti
www.emredorman....
/ emredorman
/ emredorman
/ emredorman

Опубликовано:

28 авг 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 31   
@1anadolulu
@1anadolulu 5 лет назад
ALLAH RAZI OLSUN HOCAM YAŞIM 56 DİNİMİ KURAN IMI YENİ ÖĞRENİYORUM
@GiantTurkS
@GiantTurkS 6 лет назад
Ayet öğrenmek ve ayetlerle bilgilenmek için takip ediyorum. Ayet yerine masal anlatanlar da var, o masal anlatanlar da onlari dinleyenler de, dilerim bir gün hâl ve hareketlerini farkeder ler.
@maxwellcalderara9600
@maxwellcalderara9600 6 лет назад
Allah razı olsun hocam. Peygamberimizi bize tanıttığın için Allah ahirette karşılığını fazlasıyla vermesini nasip etsin.
@cigdemsener9629
@cigdemsener9629 6 лет назад
Kuranı Kerim i anlayıp okusalar diğer anlatılanların hangisinin doğru hangisinin yanlış olduğunu anlarlar zaten. Yüce rabbim herkese kitabını anlamayı nasip etsin inşallah.
@sananedertmisana9720
@sananedertmisana9720 6 лет назад
Hocam ALLAH sizlerden razı olsun yıllarca bize din diye bidat anlattilar iyiki varsınız
@omergedik5752
@omergedik5752 6 лет назад
Allah razı olsun Mehmet hocam ve emre hocam
@eminekaya7267
@eminekaya7267 4 года назад
Okadar tepkililerki meale hocam mevsuyu acmaya bile korkuyorum biz boyle alistik kurani anlamasakta olur iddasindalar ama benim acimdan cok deyerli sizin fikriniz bende sonunakadar kurani anlamamiz gerektiyine inaniyorum rabbim anlayip yasamayi nasip etsin Inşallah allah sizden razi olsun inşallah
@chef_gadirov5311
@chef_gadirov5311 3 года назад
Allah sizlerden razi olsun
@cagan3821
@cagan3821 6 лет назад
Harikasınız ya iyiki varsınız Allah razı olsun
@fortnitesuchti9406
@fortnitesuchti9406 3 года назад
Allah razi olsun sizden hocam cok dogru gercekleri söylüyorsun cok degerli sözler anlatiyorsun gercekden nefes almadan sizi dinliyorum Allah razi olsun senden sag olun Allah emanet olun
@masmaisayevaallahraziolsun6726
Allah razi olsun sizden Emre kardesim. Allah razi olsun sizden Mehmet hocam bizleri bilgilendirirsiz
@zehrasarac5846
@zehrasarac5846 6 лет назад
Hocam Allah razı olsun sürekli takip ediyorum sizi. Hocam keşke zulme uğrayan Müslüman kardeşlerimiz için Allah'ın bize yüklediği sorumluluklardan da bahsetseydiniz. Nisâ, 75. Ayet: Hem size ne oluyor ki, Allah yolunda: "Ey Rabbimiz! bizleri bu halkı zâlim olan memleketten çıkar, tarafından bizi iyi idare edecek bir sahip ve bize katından bir kurtarıcı gönder" diye yalvarıp duran zayıf ve zavallı erkekler, kadınlar ve çocukların kurtarılması uğrunda savaşa çıkmıyorsunuz? Nisâ, 76. Ayet: İman edenler, Allah yolunda savaşırlar. İnkâr edenler de tağut yolunda savaşırlar. O halde siz şeytanın taraftarlarına karşı savaşın. Çünkü şeytanın hilesi zayıftır. Nisâ, 77. Ayet: Kendilerine, "Ellerinizi savaştan çekin, namazı kılın, zekatı verin" denilenleri görmedin mi? Üzerlerine savaş yazılınca hemen içlerinden bir kısmı insanlardan, Allah'tan korkar gibi, hatta daha çok korkarlar ve "Rabbimiz! Niçin bize savaş yazdın? Ne olurdu bize azıcık bir müddet daha tanımış olsaydın da biraz daha yaşasaydık?" derler. Onlara de ki: "Dünya zevki ne de olsa azdır, ahiret, Allah'a karşı gelmekten sakınan için daha hayırlıdır ve size kıl kadar haksızlık edilmez." Nisâ, 84. Ayet: (Ey Muhammed) Allah yolunda savaş! Sen ancak kendi yaptığından sorumlusun. Müminleri de savaşa teşvik et. Umulur ki, Allah kâfirlerin gücünü kırar. Hiç şüphesiz ki Allah kuvvet ve kudretçe çok daha güçlü, ve cezası daha çetindir. Nisâ, 85. Ayet: Kim güzel bir işte aracılık ederse, ona o işin sevabından bir pay vardır. Kim de kötü bir şeyde aracılık yaparsa, ona da o kötülükten bir pay vardır. Allah her şeyi gözetip karşılığını verir.
@leventilbey2772
@leventilbey2772 3 года назад
Allah razı olsun
@sordst
@sordst 3 года назад
Allah razı olsun.
@asab07
@asab07 3 года назад
Mehmet hocama ve Emre hocama söylenenler çok haksız yere söylenmiş, ikisi de çok değerli insanlar, ama Mehmet hocanın öfkesini sürekli din adamlarını yargılamasını ben de pek hoş bulmuyorum, gençliğin deist olmasının sebebi ,kuranı Mehmet hoca kadar anlayamamaktan kaynaklanmıyor, sanki bütün müslümanların bu vahim hallerinin sebebi birkaç yerde hata yapan din adamlarımış gibi yargılıyor, birçok sebep var , insanların nefsine uymaları var, kuran okumayan ama sağduyulu hocaları dinleyen bir sürü insan var, üstelik okumak ile örnek almayı karşılaştırırsak öğrenmede örnek almak tatbik uygulama ağır basar, yani sünnetler insanı daha çok etkiler kurandan, daha çok etkiler,evet ben de isterdim keşke bütün sünnetler dosdoğru aktarılabilseydi, ama bunlar DEĞİL biz müslümanların gafletinin sebebi, din her zaman bütün dünyada istismar edildi kötü insanlar bunu hep böyle yaptı, gençler ne örnek görüyor lar ki, bu yüzden Mehmet hocaya Kurancı demelerini anlıyabiliyorum, bir de toplumlarda BİLİMCİ ler de var, ikisi de tutum olarak aynı tarz, herşeyi fazlası zarar, Mehmet hoca çok iyi bir hoca işinin ehli olmuş ne mutlu bize onun gibi bi abimiz var, durumu bana psikolojik bir tabloyu çağrıştırıyor, bu kadar öfke ve yargı dini istismar eden hatta dünyadaki bütün dinleri yok etmeye çalışan KÜRESEL ciler için ve dini satan bundan nemalanmaya çalışan şekilci insanlar İçin uygun olurdu, gençlerimizi AİLE kavramı olduğu sürece kaybetmeyiz çünkü mayaları güzel Allah öyle yaratmış, ama bu milleti yine din kurtarır başka bir kurtuluş da göremiyorum ❤️
@bubenimhikayemkoltukyikama7272
@bubenimhikayemkoltukyikama7272 4 года назад
Allah razı olsun hepinizden
@ufukbuyukeker9474
@ufukbuyukeker9474 4 года назад
mehmet hocam oku teblığ etmek anlamındadır aalah peygamberrımıze ılk vahısınde bunu demek ıstedı dıye dusunuyorum senınde kuran mumını ve kuran savascısı oldugunu allah sahıt olsun bılıyorum sen ve senın gıbı kuran ı ınsanlara dogru anlatan ınsanlları A llah basımızdan eksık etmesın A llah razı olsun guzel ınsan
@sukranaltunkaya947
@sukranaltunkaya947 3 года назад
AllaAkber AllaAkber
@fazlkose341
@fazlkose341 6 лет назад
Sizden üçret istemeyen davetçilere uyun!
3 года назад
Hocam maşallah kendi dusuncenizi soylemiyorsunuz tabikide ama başın ortulmesi konusunda beni ikna edin başörtüsu kelimesi yok cünkü....
@hamiyetarslan852
@hamiyetarslan852 3 года назад
Kardeşim hocanın dilinden kuranın sözlerinden öğrenmek için gogıldan sesli mesajla şöyle de"mehmet okuyan; başörtüsü hakkında ayet açıklamaları" de yada yaz ve sessiz ortamda dikkatlice dinle.düşünerek.apaçık ayetlerle anlatıyoŕ.rabbimiz iyi anlamayı sonrada tatbik edip salhlerden(en güzel şekilde allah için yapılan hal ve hateketler) olmayı nasip etsin inş.amiiıiin
@ibrahimssl8713
@ibrahimssl8713 4 года назад
Allaha Şükürler olsun ki şu adamların olduğu devre yetiştik öyle bir devirler geldi geçti ki babalarımız belkide şirk üzre öldüler inşallah onlar zamanlarındada böyle hocalar onlara şirk İ anlatmıştrda kendilerine yazık etmemişlerdir şu insanlar bu çağda olması büyük nimet allah bizi perdeleyenlerden korusun
3 года назад
Yani Kurandan başka geçerli bir sözü yok..
@tevhidsunnet3820
@tevhidsunnet3820 2 года назад
Bunuyerine getirmek için sünnete sımsıkı sarılıp bidatleri terk etmek gerekir
3 года назад
🙏🙏🙏🙏😊
@yilmazsaglam2820
@yilmazsaglam2820 2 года назад
🙏
@maxwellcalderara9600
@maxwellcalderara9600 6 лет назад
ilk video hangisi?
@taekwon8556
@taekwon8556 3 года назад
bugünlere gelse dünyayı gezse arapları gargat ağacı sopası ile kovalardı:-)
@H_Ali_ERDOGAN
@H_Ali_ERDOGAN 6 лет назад
Övünmek gibi olmasın ama Prof. Dr. Mehmet Okuyan hoca benim enbiya/107. Aayete verdiğim mealden ve yaptığım yorumdan esinlenmiş galiba. İsterseniz bu konuda 13.07.2016 tarihinde yazdığım ve Facebook sayfamda paylaştığım yazıya bakabilirsiniz: m.facebook.com/story.php?story_fbid=10211071938619141&id=1376097950
Далее
SIGMA ENVY IS UNTOUCHABLE 🔥 #insideout2
00:10
Просмотров 3,3 млн
Kuran'dan Hayata
1:35:52
Просмотров 44 тыс.
Öteki Gündem - 28 Kasım 2017 (Kur'an'daki Vurgular)
2:27:02
Ahmet Arslan - Gelenek ve Modernlik
1:55:13
Просмотров 157 тыс.
Kuran'a Göre Kıyamet ve Ahiret / #Kıyamet #Ahiret
1:32:33
Öteki Gündem - Nuh Tufanı / 10 Nisan 2014
2:45:06
Просмотров 136 тыс.
Dini Konularda Doğru Bilinen Yanlışlar
2:22:10
Просмотров 524 тыс.