Nesporsko ponasanje...svaka cast dobar je borac ali sve ima svoje ova gluma mu ne pristoji kao nekom koga ceka blistava buducnost.... Koga je omalovazavao jedan Fedor ili Mirko Crocop...a oni su velikani za landrasovog sinovca iz Jagodinu...
Prava mašinerija od čoveka,spreman u svakom trenutku i pratim već dugo dugo,provociranje sa njegove strane je opravdano jer je bio isprovociran na merenju i odgurnut je od strane turčina,samo mu je pokazao pravu lekciju i naučio ga je neke stvari! Aca legenda kik boksa!!
@@markocvejic8385 Ma strasno brate ne treba onda ni da komentarise kad ne prati, samo se iznerviram tako kad vidim tastatura gangstere jedu cevape smradovi debeli i prozivaju ljude koji su dostigli svetski vrh u svom poslu.
Dobar borac ma da sećam se Živković kakve je protivnike imao Na FFC itd . Tako neko takmičenje da radi pa da vidimo gde je i kakav je . Sportski pozdrav !
Obecao mu je da ce da ga bije do kraja zadnje runde, zato sto ga je gurnuo na merenju, ali moze i ovako. Tako da, nesportski se ponasao Turcin, Aca mu je samo obecao da ce biti ponizen. Svaka cast doktore.
Bravo Alex...neka si ganz razbio. ..Ali nisi ga mucio. ..trebo si Makar da sacekas drugu rundu. .da ga ljepo namjestis i razbijes Picku. ..zato sto je glumio Mangupa a nije Mangup. .Musliman sam iz Bosne. .Ali uvjek navijam za tebe. .!! Nastavi tako dalje i sve ih razbijaj. .
Nisu problem batine,već izigravanje mangupa.Mogao je da ga pobedi i bez izigravanja klovna.Ali nema veze,njegov izbor. Sa ozbiljnijim protivnikom mogao je biti on na podu