Тёмный

KAWASAKİ  

Burak Can Çağlar
Подписаться 1,3 тыс.
Просмотров 1,6 тыс.
50% 1

Merhabalar arkadaşlar bu videoda #kawasaki #zx4rr ile hem geziyor hemde #rodaj a devam ediyoruz. Keyifli izlemeler #motovlog #motorcycle #motorsiklet

Опубликовано:

20 окт 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 54   
@alpgaming650
@alpgaming650 Месяц назад
abi jelatini sök çok çirlin duruyor ekranda
@nokta8003
@nokta8003 Месяц назад
Abim öncelikle tekerine taş değmesin inşallah , ben sana sadece bir soru sormak istiyorum hani teker yapıyorlar ya teker yaptıkları zaman tcs ve abs kapalı olması mı lazım yoksa açıkken de oluyor mu ?
@EhLeeKeyF
@EhLeeKeyF Месяц назад
@@nokta8003 tekerin onlarla hiç alakası yok tamamen debriyaj ve hafif gazla he yok ben tekerde gideceğim bi 100 metre diyorsan arka freni iyi kavraman lazım
@kadirpenmeks
@kadirpenmeks Месяц назад
Kaç kilometre kaldı rodajın bitmesine videoda duyamadım kardeşim
@EhLeeKeyF
@EhLeeKeyF Месяц назад
@@kadirpenmeks 350 km kaldı bitiyor inşallah
@28UgurAydin28
@28UgurAydin28 Месяц назад
Güzel bir gezinti olmus. Ama senin neden eldivenin yok 😀
@EhLeeKeyF
@EhLeeKeyF Месяц назад
Şöyle söyleyeyim rodajdayım gaz tepkimesi motorun çok hassas hissetmeden devri 7-8 lere çekiyorum eldivenle şu an asla kontrol edemiyorum bir süre gaza alışınca eldivenlerimizde gelecek :)
@gorilla2284
@gorilla2284 Месяц назад
Eldivensiz sürme hocam, olası bir kazada ilk eller temas ediyor. Güvenli ve uzun soluklu sürüşler, hayırlı olsun.
@tarkhosbas1274
@tarkhosbas1274 Месяц назад
Kamera ne kullanıyosunuz?
@EhLeeKeyF
@EhLeeKeyF Месяц назад
Go pro hero 11
@mehmetyusufyldrm
@mehmetyusufyldrm Месяц назад
Sehir içi hararet sorunu oluyor mu?
@EhLeeKeyF
@EhLeeKeyF Месяц назад
Hararet olmadı daha havalar sıcak ve grenajlı bir motor biraz ısınıyor ama gaz açınca rüzgr ile hemen soğuyor hızlıca
@Zend_01
@Zend_01 Месяц назад
abi ilk olarak iyi günler sana birkaç sorum var 250 sr la ilgili almayı planlıyorum ama kafamda soru işaretleri var birinci olarak 30binlere kadar sıkıntı çıkartır mı çıkarsada ne gibi sıkıntılar çıkabilir mi ikinci olarak çok fazla kronik olarak problem çıkartan bir motor mu çünkü genel olarak herkes sadece kronik motoru hastalıklk motor diyip duruyor üçüncü olarakta abi sen 250 sr la çok fazla uzun yol yaptın uzun yolda nelere fazla dikkat edip rahat şekilde gittin en son motor ateşleme bobini arızlanmıştı herhalde oda aralıksız gitmekten demiştin bunlar kafamda soru işaretleri olarak var abi yardımcı olursan çok teşekkür ederim ❤
@Zend_01
@Zend_01 Месяц назад
bide abi söylemeyi unutmuşum başlangıç motoru olarak alınır mı sence bisikletle baya bir tecrübem var ama hiç motorum olmadı sence sıkıntı çeker miyim abi
@AtakanAkman07
@AtakanAkman07 Месяц назад
ben 4 kişiye sordum 1 tanesi de isveçte oturan birisi tezcan motovlog'un tanıdığı halil diye bir beyfendi. 4 kişi de cf'den uzak dur dedi bana. 2015-2016 model r25 bakıyorum 30 ile 40bin km arası almayı planlıyorum 6-7k hasar kaydı çok önemli değil gibime geliyor senin de aklında bulunsun yaşım 23 r25'in gaz koluna sahip olabileceğimi düşünüyorum acıkcası.
@beratovicc
@beratovicc Месяц назад
dostum su an ben de kullanıyorum 1300km de falan motor, baslangıc olarak racing önermem, servis konusunda da bence düzeliyor gibi, acıkcası r25 e 300k para vermek bana enayilik geliyor.
@EhLeeKeyF
@EhLeeKeyF Месяц назад
Dostum ben 250sr ı 20.000 de sattım sattığım çocukta 24.000 de ve baya hor kullanıyor motoru ben çok severek kullandım gıcırtı sesi arka milden gelen onun dışında kroniği yoktu ateşleme bobini içinde benim hatamdı 3 defa uzun yol yaptım artçılı bile samsuna gittim istanbuldan bana mısın demedi motor olay senin iyi bakmanla alakalı yağını suyunu zincirini bakımını eksiksiz yaparsan götürür. Ben en son 15.000 bakımına gittiğimde 120.000 bakımına gelen 150nk gördüm kurye motoru olay tamamen senin kullanımına bağlı unutma en güzel motor senin kendi motorundur kim ne derse desin ben 3000 de pert olan r25 de gördüm 120.000 de taş gibi nk da gördüm
@EhLeeKeyF
@EhLeeKeyF Месяц назад
Ah be kardeşim hasar kaydına takılmayacaksın ne motorlar var pert ama hasar kaydı yok bile motorlar genelde öyledir hasar kaydı çok olmaz çünkü merdiven altı bir yerde toplanır geçmişini bildiğin motor alacaksın adam sürekli teker yapmışsa keçeler pert olmuştur tam sen alırsın elinde patlar bi ton masraf çıkar görürsün japon harikasını :) o yüzden şu japon şu çin şeylerine takılmayın ki çinliler arasında en iyi marka cf motor 2. El motor alırken lütfen ekspere götürün
@ergincimen5275
@ergincimen5275 Месяц назад
Hızı sevmeyen biriyim yaşım 42 emekli sayılırım rodajın bitene kadar değişelim benim xmax i vereyim sana 2024 😉
@EhLeeKeyF
@EhLeeKeyF 27 дней назад
Ah be abim rodaj bitti bitmese canın sağolsun al bin :)
@ergincimen5275
@ergincimen5275 27 дней назад
@@EhLeeKeyF tekerine taş değmesin kardeşim güzel günlerde kullan.
@İbrockmotovlog
@İbrockmotovlog Месяц назад
Gaz açarken ulan 7 bin 8 bin devire çıksammı yaa diye bir düşünce gelir insana 😅
@EhLeeKeyF
@EhLeeKeyF Месяц назад
Aklımdan çıkmıyor ki
@mehmetaliertan
@mehmetaliertan Месяц назад
@@EhLeeKeyFmakina 16 bin ceviriyor, rodajdada olsa 7-8 normal degilmi?
@EhLeeKeyF
@EhLeeKeyF Месяц назад
@@mehmetaliertan kitapçık 6000 geçme diyor
@mehmetaliertan
@mehmetaliertan Месяц назад
@@EhLeeKeyF kitapcik diyorsa akan sular durur 😊, valla kitapcik cok zalimmis, insana yapilmaz bu. Valla dayanamaz ilk hafta uzun yol yapardim, bi izmir git gel is biter.
@EhLeeKeyF
@EhLeeKeyF Месяц назад
@@mehmetaliertan grup buldum onlarda artık 8000 e çık yavaş yavaş motoru aç diyorlar:)
Далее
ZX4RR HAFTALIK VLOG
18:18
Просмотров 1,3 тыс.
YENİ CANAVARIM !!! | BÜYÜK KONUŞTUM AMA ALDIM
10:36
İlk darlık deneyimim ZX4RR ile
6:01
Просмотров 584
#KAWASAKİ #ZX4RR RODAJ BAKIMI
12:45
Просмотров 2,7 тыс.