@sanyeszboss 2 месяца назад
Igen😊
@bétaalfa-g2i
@bétaalfa-g2i 2 месяца назад
Szappanos a világ legjobb kapusa jelenleg. Nem értem miért nem vette meg egy topcsapat.
@szigeti7924
@szigeti7924 2 месяца назад
Ha nem is a legjobb de a világ 20 legjobb kapusa között ott van
@mrcypdru
@mrcypdru 2 месяца назад
Tudtam hogy a lényeget nem teszitek bele hihetetlen... Én ilyen kabarét meccsen rég láttam :D Tuti hogy világszintű jelenet lesz ez amit leművelt a Mornar csapat. Szotyis zacskótól infúzióra akarták kötni, a csávót hordágyon leviszik és végigsétál utána :D
Pedig szerintem lett volna sok megtekintés akkor a videón😂
@istvanpeterporkolab7918
@istvanpeterporkolab7918 2 месяца назад
pedig 4 és fél perces videó, ami az M4-től csoda, máskor 4 gól belefért 1 percbe... simán mehetett volna, főleg a hordágyas mester, hogy még meg is tapsolta a szurkolókat :D
@Bence588
@Bence588 2 месяца назад
@@istvanpeterporkolab7918 mivel BL, EL, EKL meccsről nem tehetnek fel youtubera 1 percnél hosszabb összefoglalót.. Az oldalukra mindig kiteszik a teljeset.
@gergelyolah2799
@gergelyolah2799 2 месяца назад
@@Bence588 akkor ez 5 meccs összefoglalója itt, vagy hogy lehetett mégis több mint 1 perc?
@strayhound3842
@strayhound3842 2 месяца назад
Az nem ide való, az saját videót érdemelne!
@j.m.harrincourt2208
@j.m.harrincourt2208 2 месяца назад
Kint, ha biztos továbbjutásra áll a Paks, az utolsó 10 percben, a poén kedvéért, elő kellene adni ugyanezt a műsort a hegyiszerbeknek.
Ez a meccs mintha valami paródia lett volna, sosem nevettem ennyit... A Paks 9 emberrel nehezen bírt el, de a végén csak rúgtunk 3 gólt a Montenegrói csapat mi a bánatot csinált???🤣😅 mintha cselgáncsot néztem volna... de azért a Pakstól még ennél is sokkal jobb játékot vártam, de megbocsátom mert szereztek 3 gólt ... az ellenfél egyáltalán nem volt a helyzet magaslatán így sikerült 3 góllal nyerni, és még a végére annyi hogy félig ember félig gép Böde Dani példakép, még 37 évesen is remekül játszik, nem véletlenül mondják hogy a kor csak egy szám😀😄 a visszavágóra is újult erővel felkészülünk és simán továbbjutunk, jó lesz az!💪💪💪😄
@danielsaska7881
@danielsaska7881 2 месяца назад
A gyúró magánszáma mindent vitt🤣
​@@danielsaska7881igen😂😂
@J.Marcell-tp8eu
@J.Marcell-tp8eu 2 месяца назад
Még most talán tovabb juttok aztán, vége is lesz a szereplése a paksnak.
​@@J.Marcell-tp8eu még azért ezt korai kijelenteni😅
@@sanyeszboss Majd csak figyeld!
@laszlo_orban
@laszlo_orban 2 месяца назад
Jó volt látni, hogy fizikailag rendben van a Paks. Bödéről is lepattant a monti a fejesnél és Tóth Barnával sem bírtak a góljánál. Ettől gurultak be és kezdett öklözni a kiállított játékos. A végén ez a piszkoskodás amit leművelt az ellenfél megérdemelte azt a plusz 2 gólt .
@kevin97951 2 месяца назад
​@@kevhynaleks2631 Te beteg ember vagy. Ez már tény, a kommentjeid alapján.
@repetro1
Nekem azonnal a Mordor ugrott be. Ha a Paks részéről ilyen szép és fegyelmezett játék marad, akkor simán nyerhetnek kinn.
@wicklow4905 2 месяца назад
Lassan kezd beállni egy olyan rutin hogy ha a Paks az első félidőben nem kap gólt akkor nagy valószínűséggel a másodikban megynyeri magának a meccset
@peterzambo2705
@peterzambo2705 2 месяца назад
Az elnyûhetetlen Böde Dani!!!!😊
@blubmuz
@blubmuz 2 месяца назад
A két piros lap közül az első teljesen jogos volt, a második szerintem max sárga, a tizenegyes meg... A labda és a paksi játékos a büntető területen kivül volt, csak a montenegrói volt belül, de a gáncsolás közben már ő sem. Jobb csapat a Paks, de a 3 gól nem tükrözi a valós erőviszonyokat. Idegenben majd jön az iksz, de a továbbjutás meg van, és ez a lényeg.
@barnabasbrodner219
@barnabasbrodner219 2 месяца назад
Na és a Fradi összefoglaló hol van😂😂😂???? Vagy nem adták??
Anyádból kilóg keresd ott hátul
@flatronw
@flatronw 2 месяца назад
Én is hiányolom a Paks Corvinul összefoglalót. :) Úgy tűnik vereségről nem szokás összefoglalót adni. Hajrá, Fradi!
@MilosMarkovic44441
@MilosMarkovic44441 2 месяца назад
@@flatronw ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-lJ2mGwDilqM.htmlsi=B18lBAcmqRlPR6NN
@sandorvarga5322 2 месяца назад
Megnézném hogy a távoli keleti fogadoirodakban milyen téteket tettek a szunetben a 2 kiállítás , - 2 hendikepre…
@abelbarabas3688
@abelbarabas3688 2 месяца назад
Böde ilyen idősen előtte a kalappal no meg a Paks előtt. Jussatok ki a Bajnoki szakaszra is!!!❤
Igaz, hogy az életében nem tudott focizni, de legyen nejed igazad👍
@zsoltbeluscsak8736
@zsoltbeluscsak8736 2 месяца назад
szinvonal 0, de az a 2 meg nem adott tizenegyessel mi volt? amelyiket meg megadtak azt nem kellett volna😆
@Matekpatika
@Matekpatika 2 месяца назад
Benn volt a lába a vonalon belül racsuszott a gyere, mire gondolsz miért nem kellett volna megadni?
@scooterfan9890
@scooterfan9890 2 месяца назад
Van itt pénz kérem.... Csak úgy egy zacskó szotyival dobálózunk?.... Pazarlás... Vagy szavazatért kapta az illető a zacskó szotyit amit eldobott? :D