Тёмный

"POKAZALIŚMY, ŻE POTRAFIMY GRAĆ OFENSYWNIE" - PROBIERZ PO MECZU POLSKA - CHORWACJA | LIGA NARODÓW

👉 HUAWEI APPGALERY: bit.ly/39n68zA
Był to mecz szalony i widać to było po reakcji publiczności. Mogę się cieszyć z tego, że wróciliśmy do gry, pokazaliśmy, że potrafimy grać ofensywnie - powiedział selekcjoner Michał Probierz po remisie 3:3 z Chorwacją w Lidze Narodów.

@Hanoverke 2 дня назад
To cud że odrobiliśmy z 1:3 na 3:3 ale brawo za udane odrobienie strat, gdyby nie dawidowicz ten mecz moglibyśmy może i wygrać, no nic, według mnie TOP: Zalewski, Szymański, Zieliński, Urbański i też dobry występ zanotował Piątkowski.
@fafaello
@fafaello 2 дня назад
Lewy też nieźle mimo że dopiero od 60 minuty zaliczył asystę oraz wyłączył tą czerwoną kartką koordynację chorwatów co uspokoiło grę na ostatnie 20 minut
@czarneckidawid9
@czarneckidawid9 2 дня назад
Bułka w drugiej połowie świetne interwencje Oyedele dobre podanie i strzał, Ameyew świetny na skrzydle, no i Lewandowski odciągnal piłkarzy, miał asystę
@JanNarew 2 дня назад
Niestety,jak zwykle defensywa kuleje.Bramki na 2:1 i na 3:1 straciliśmy zdecydowanie za łatwo.
@Snickpro
@Snickpro 2 дня назад
Włosi mogą być teraz zazdrośni. Zalewski w reprezentacji to jest taki chłopak którego brakowało nam od lat. Jak nie może, ze stopy to z paznokcia, biega za dwóch, zostawia serducho i wątrobę. Zielu tak jakby się odblokował, zrobił się taki pewniejszy i nie boi pokazać swojej techniki. Niestety defensywa woła o pomstę do nieba...
@SIONShoty
@SIONShoty 2 дня назад
Zielu zawsze tak jest pewniejszy gdy wychodzi z opaską, patrz mecz z Ukrainą, Holandią
@jasior9890 2 дня назад
​@@P.ThreeZee ameyaw co on zrobił? Zieliński urbanski Zalewski bułka i bednarek to byli najlepsi zawodnicy meczu dla Polski Kamiński miał 2 klarowne sytuacje lewy gral dobrze jak na 25 minut
@P.ThreeZee
@@jasior9890 ameyaw co zrobił? grał jak zalewski chyba inny mecz oglądałeś xD nie znajdę ci tego momentu ponieważ dostępu co całego meczu bez cięć nie mam
@Goauld-P3X
@Goauld-P3X 2 дня назад
​@@P.ThreeZeekto grał jak Zalewski? Amayaw co dwa sprinty zrobił? 😂😂😂 Jak on mógł grać jak Zalewski przez parę minut po wejściu?
@--tuberose--
@--tuberose-- 2 дня назад
Zalewski 🤩 Chłopak zostawia serducho na murawie. Zawzięty, pomysłowy, szybki. Wszędzie go było dziś pełno. Od obrony, w środku, po atak. W dodatku stylem przypomina, czym jest rasowe granie: drybling, zwody, szybkie reakcje i gra do przodu. Piękne dośrodkowania i piękna, indywidualna akcja na początku drugiej połowy. Brawo Nicola!
@michachmura6903
@michachmura6903 2 дня назад
Te to jest UPAiniec albo strzelanie do bramki albo na front
@bartekwereszka9800
@bartekwereszka9800 2 дня назад
​@@michachmura6903 doedukuj się i napisz poprawnie a nie jakieś głupoty piszesz
@@bartekwereszka9800 Nie muszę wiem kim są jego rodzice on nie jest czystej krwi więc zamknij mordę
@--tuberose-- 9 часов назад
@@michachmura6903 chyba się obudziłeś z jakiegoś złego snu ;) To nie ta bajka :) Pozdro!
@antyseba5319
@antyseba5319 2 дня назад
Niech ktoś mi powie aby zwolnić Probierza po następnej takie porażce. Nowy trener nic nie da, za to należy ufać trenerowi i dać mu gotować z drużyną i pozwolić mu budować ten zamek z piasku, zamiast od nowa go niszczyć i budować od nowa z oczekiwaniami aby było lepiej i szybciej
@kosm0796 2 дня назад
3 mecze na 0... i to jakich rywali yy na 15 meczy dużo rotacji w skladzie... mało?
@kompanianingrupykononowicz9757
Trzeba nie tylko zmienić trenera ale cały PZPN inaczej nie możemy liczyć na żaden rozwój czegokolwiek.
@ciarkos
@ciarkos 2 дня назад
Powinno być: "Pokazaliśmy, że potrafimy grać ofensywnie, ale defensywnie już nie"
@MrDjlukar
@MrDjlukar 2 дня назад
Ja to widzę następująco : - atak mamy fajny, potrafimy uderzyć z dystansu, odrobić stratę. - obrona leży i kwiczy. Zostało dopracować obronę i może być całkiem fajnie. Drużyna potrzebuje czasu aby wszystko było dopracowane. Nie ma co się dziwić, że jest jak jest jak trener średnio co rok był zmieniany. Z każdym następnym nowa taktyka. Probierz teraz musi te wszystkie zaniedbania ogarnąć. Idzie mu bardzo dobrze . Testy i wpadki to nie unikniony element tej układanki.
@StaryPjany-w5v
@StaryPjany-w5v 2 дня назад
Dawidowicz ma uraz bani
@Hubcjo
@Hubcjo 2 дня назад
Od barożewgo meczu Polska Szwecja to jest najlepszy mecz oby to zapoczatkowało coś lepszego niech coś ruszy.
@JacquesDeWolay
@JacquesDeWolay 2 дня назад
W jakim celu są powoływani betoniarek i dawidowicz? Żeby nie wygrać żadnego spotkania?
@OrtegaX
@OrtegaX 2 дня назад
Bednarek nic nie zawinił, ogladałeś mecz? 3 bramki na konto Dawidowicza
@radekgoebiewski4186
@radekgoebiewski4186 2 дня назад
Kogo warto powołać zamiast tych co napisałeś?
@P.ThreeZee
wygraliśmy mecz że szkocja przecież 😅🤣
@P.ThreeZee
@@radekgoebiewski4186 piatkowski, kiwior a 3 nie mam pojęcia myślę nad puchaczem ale musiałbym zobaczyć jak on gra.
@ThreeZee - Salamon? Bereszyński?
@international2005
@international2005 2 дня назад
Najciekawszy i najbarwniejszy mecz pod wodzą Probierza jaji w zyciu widziałem.Nawet na Euro takich emocji nie było.
@grazynamirowska9961
@grazynamirowska9961 2 дня назад
W sumie ma rację selekcjoner, ciągle się uczymy.
@gryic3236 День назад
@@adamzonierek3225 Cash jest słaby udowodnił to na mundialu miał swoją szansę, a zoba jak Piątkowski gra
@LAAAAAA976
@LAAAAAA976 День назад
Pytanie: czy ten pan Dawidowicz zostanie wydalony z reprezentacji?
@mariutunio
@mariutunio День назад
I przy okazji przez 7 minut meczu pokazaliśmy, że nie potrafimy grać defensywnie.
@michachmura6903 День назад
No powiem ci że stracić 3 bramki w 7 minut to słabo
@GALAXYHUNTER
@GALAXYHUNTER 2 дня назад
To jest wina trenera, że stawia na Bednarka, Dawidowicza, Kiwiora... to nie są obrońcy na reprezentację... raczej do niższych klas rozgrywkowych San Marino.
@TheMateuszNH
@TheMateuszNH День назад
problem polega na tym że kogo u nas nie dasz to zagra gówno, ostatnim dobrym obrońcą był glik, teraz może kiwior ale nie gra zbyt często
@agnieszkamilewska6819
@agnieszkamilewska6819 День назад
No właśnie , aby ludzie że sobą częściej grali , bo każdy ma pomysł i improwizuje , ale nie ma zgrania i wsparcia w zespole . Nie indywidualnie a zespołowo 😊
@wieslawmarciniec8363
@wieslawmarciniec8363 2 дня назад
Druga połowa tą druzyne prosze rozwijać panie trenerze I juz wiecej nie kombinowac
@tomaszjargunna4564
@tomaszjargunna4564 2 дня назад
Stracić 3 bramki w 6 minut potrafi tylko reprezentacja Polski. Bułka kozak!
@P.ThreeZee
a potem je odrobić w niecałą połowę:) poczym dominując większość meczu wiec nie marudz a oglądaj.
@P.ThreeZee
@@tomaszjargunna4564 czyli stwierdziłeś po jednej połowie że polska potrafi tylko stracić gole w takim razie xd brawo mózgu
@@P.ThreeZee Z tą dominacją to poleciałeś. Napij się wody.
@Jujo0
@Jujo0 2 дня назад
Tak to jedyny taki przypadek w historii. Nawet jak lewy strzelil 5 goli w 9 minut to Wolfsburg nie stracił 3 goli w 10 minut bo tak potrafi tylko reprezentacja Polski.
@h.ch.24
@h.ch.24 2 дня назад
To niekwestionowany rekord LN😂
@musicman663
@musicman663 2 дня назад
Nareszcie odzyskałem nadzieję i widzę światło w tunelu. Taka reprezentację chce się oglądać ale błędy jakie robi Dawidowicz są nie do wybaczenia. To mu się zdarza za często. Jak on się dostał do tej reprezentacji. Dawidowicz do wymiany!!!
@Bochnia1000
@Bochnia1000 2 дня назад
Nawet Betoniarek zagrał lepszy występ, pod koniec meczu jak tą główke zmieścił a piłka poleciała obok bramy to chciałem mu wybaczyć jego gafy z wcześniejszych meczy :P
@Krzysiek-n4d
@Krzysiek-n4d День назад
Lewandowski moim zdaniem też w tym mecz po wejściu zrobił więcej niż we wcześniejszych meczach gdy gral od początku
@tomaszodz4178
@tomaszodz4178 2 дня назад
Urbański, Zalewski, Zieliński to jest trzon tej reprezentacji i wokół nich trzeba budować. Dawidowicz wygrał konkurs na Bednarka tego meczu, nie chce go widzieć w pierwszym składzie. To się robi trochę taki Linetty tej kadry - nikt nie wie po co tam jest no ale nie ma lepszego na tej pozycji i tak lata bezbarwnej gry będą leciały... Zaskakująco dobrze zastąpił go Piątkowski. Ewidentnie widoczna na boisku nieobecność Zielińskiego. Kapustka taki se. Przed tym zgrupowaniem miałem oczekiwania na 1 pkt. Dzięki. Szkoda tylko, że Szkocja zremisowała.
@nnoctaine
@nnoctaine 2 дня назад
dobry mecz dobry wynik gdyby nie te bledy w defensywie mogla by byc wygrana moze jednak cos ta polska potrafi w pilke nozna
@Filip555
@Filip555 2 дня назад
Gdzie w tym meczu były błędy w ofensywie po za szansa Kamińskiego pod koniec 1 połowy
@nnoctaine
@@Filip555 Mialem napisac w defensywie, poprostu blad
@robertkowalczyk9894
@robertkowalczyk9894 День назад
Panie trenerze więcej takich meczy przed nami mecz portugalia rewanż i szkocja i eliminacje w marcu
@fonkifresz9856
@fonkifresz9856 2 дня назад
przeca ofensywa po za tymi kilkunastoma minutami po stracie tych bramek według mnie nie mam nic do zarzucenia prócz tej straty swidra w srodku pola i troche nieudanych akcji modera...tutaj trzeba sie skupic na budowaniu nowej obrony, zrobić generalny remont, stare wyciepać... popatrzcie jak po kontuzji milika wszedł Urbanski coś nowego i sie sprawdza
@krzysztofkania25
@krzysztofkania25 День назад
Gramy, wracamy do gry, tak trzymamy Panowie, K
@Goauld-P3X
Od zawsze mowie ze mamy najlepsze pokolenie mlodych pilkarzy, i od zawsze tak sobie wyobrazam gre reprezentacji w offensywie jak wczoraj mlodych. Zalewski, Urbanski, Zielinski, Kamiński, cos tam tez Szymański zagral. Takich jeszce do kadry trafi kilku plus szukac obrońców kompetentnych.
@Krzysztof-ji3gx
@Krzysztof-ji3gx 2 дня назад
Miał być jeden punkt w dwumeczu i jest-powtórka w listopadzie mile widziana
@DariuszWerelich-i4h
@DariuszWerelich-i4h 2 дня назад
Budowanie reprezentacji zaczyna się od trzonu czyli defensywy ,a my nadal jesteśmy w trakcie
@marekstachowiak7773
@marekstachowiak7773 2 дня назад
Aż strach myśleć o ponownej konfrontacji z Portugalią a i Szkoci będą dla nas trudniejsi.
@sewcio5935
@sewcio5935 2 дня назад
Dawajcie już ten skrót bo chce to przeżyć jeszcze raz
@filipkowalski4835
@filipkowalski4835 День назад
Od drugiej połowy wyszli jak inna drużyna. Jestem bardzo zadowlony z zaangażowania drużyny, odważniejszej gry i walki o każdy metr boiska. Aż czas wolniej mijał na trybunach.
@kajo95
@kajo95 2 дня назад
To jest po prostu taktyka wyszliśmy rezerwowym składem a w drugiej połowie czarne konie 😂😂😂
@piotrszymanski3318
@piotrszymanski3318 2 дня назад
Gdyby pan Probierz nie zmienił bramkarza wygralibyśmy dobrze bronił,ale bramkarz jest szefem obrony
@leomik5193 2 дня назад
ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-dt89TPMrSYE.htmlsi=fCGUnV3wDiFvJGkZ
@trelemorele4872
@trelemorele4872 День назад
W telewizji lub w telefonie
@Paul-s1h
@Paul-s1h 2 дня назад
Dlaczego wystawia trzech obrońców, w dodatku takich słabych. Gdzie jest Matty Cash?
@alehandrozorro5211
@alehandrozorro5211 2 дня назад
Dajcie czterech czarnoskórych do obrony i mamy wygrane w kieszeni. Obecnie obrona wygląda jak z reprezentacji mojej wsi...
@defacto7082 День назад
Brawo drużyna. Probierz top. Trener na lata. Prezes PZPN dobrze wybrał.
Ile lat trzeba wybierać żeby stworzyć drużynę?
@teyeru1762
@teyeru1762 День назад
Przypomniał mi sie mecz POLSKA WĘGRY 1-3 NA 3-3
@GratiaPlena-c6t
@GratiaPlena-c6t 2 дня назад
Proboszcz po co wystawiasz tego Oyedele?Przecież on chodzi po boisku jak Messi🤣.Potencjały nie wygrywają
@jasior9890
Jeśli chodzi po boisku jak najlepszy piłkarz w historii tego sportu to powinien być powoływany. Ciekawostką messi ma więcej udanych odbiorów od Ronaldo czyli to "chodzenie" jest tylko złudzeniem
@@jasior9890 W przypadku Messiego tak ale nie tu.Ten drugi debiutant wydaje sie bardziej ok bo przynajmniej walczy i stara sie.Jak nie umiesz grać w piłkę to przynajmniej serducho zostaw.
@kelob-4384
@kelob-4384 2 дня назад
Radoslaw Murawski tego pana zabraklo!!!!
@BrainDeadFakir День назад
Polska jaka dumna z remisu widać to ostry szok dla ludu przyzwyczajonego zawsze do porażki xD
@smerfdzikus2334
@smerfdzikus2334 День назад
Dokładnie. Podnieta jakby nie wiadomo co, a prawda jest taka, że ten mecz nic nie zmienił. Szanse na awans praktycznie nie istnieją, a kwestia baraży i tak rozstrzygnie się w meczu ze Szkocją
@patrykp5091
@patrykp5091 День назад
Graliśmy z drużyną która jest top 13 więc rusz głową zanim weźmiesz do ręki klawiature okularniku.
@waldemarjanyszka7940 2 дня назад
Croaci to nie ta wielka ich drużyna.Talenty ale nie blokowali dobrze i Polacy mieli za duzo swobody i wyglądali jak Brazylijczycy. Jak Polska zremisowała z nimi to znaczy że Croaci są słabi a nie Polska jest dobra.
@GerardZiaja
@GerardZiaja 2 дня назад
Zremisowali ale dalej drużyny niema. Piłka im odlatuje od nogi. Trochę ambicji było. Ale imiejetnosci nie mają. Tego już nigdy nie nadrobimy. Bo umiejętności się ma albo nie. Potrzebny psycholog i przestańcie się bać.
@kliMaLd
@kliMaLd 2 дня назад
Przeciez tak samo ofensywnie grali kiedy byl Sousa, procz gorszej obrony niewiele sie zmienilo, mozna powiedziec ze Probierz dotarl jak na razie do tego samego "momentu".
@sailingAlpa42
@sailingAlpa42 2 дня назад
od kilku spotkan obroncy zawalaja. Bednarek, Dawidowicz do wymiany. Szukac betonu jak Kamil Glik. Grac 4 obroncami jak ci co macie sa slabi. Dawidowicz zwolnic go z kadry. Zawala mecze. Wystawil pilke chorwatowi przed bramka. Obronca musi miec reflex.
@bartlomiejmadajczyk8560 2 дня назад
Albo wraca Cash, albo w pierwszym skladzie Piątkowski. Dawidowicz kolejny mecz kryminał. Bez niego na boisku nawet Bednarek dużo lepiej wygląda.
@Red_fury
@Red_fury 2 дня назад
Wolałbym zobaczyć mecz na 0:0 i obrońców gryzących trawę a napastników szczelających w światło bramki,niż drużyny która traci trzy bramki w parę minut.
Nie można wziąć 4 obrońców, którzy grają razem w klubie nawet w średnim klubie z ekstraklasy? zgranie jest ważniejsze od umiejętności indywidualnych ale co ja tam wiem
z tymi umiejętnościami indywidualnymi poprzeczki wysoko nie zawieszono
@Mateo-io4qd
@Mateo-io4qd День назад
Moder biega jakby miał obciążniki na nogach , jak go widzę to żałuje coraz mocniej ze kariera mi się nie udała
@gwosc100
@gwosc100 2 дня назад
Bramkarz dał kopniaka Lewemu??????????? Pan redaktor chyba stał plecami do meczu
@nacix931
@nacix931 2 дня назад
Dla Nikoli Zalewskiego akurat brawa. Brakuje takiego jeszcze jednego i uważam, że poziom tej reprezentacji byłby lepszy