Przejazd linią historyczną H na trasie Ratajczaka - Gwarna - Rondo Kaponiera - Stare Zoo - Rynek Jeżycki - Most Teatralna - Gwarna - Al. Marcinkowskiego - 27 Grudnia bez postoi. Data nagrania: 30.06.2024
29 июн 2024