Baudet is een Poetin fanboy. Ondanks alle terrorisme, heeft hij nog nooit iets negatiefs over zijn dictatorvriendje gezegd. Als Rusland Oekraïne verovert en alle graan van beide landen beheerst, hebben we een groot probleem. Toen Rusland het graan van Oekraïne blokkeerde, werd het al een probleem. Terroristisch Rusland moet niet nog meer macht krijgen.
@@johnra-x8p Het was precies andersom. In 2014 wilden separatisten zich vrij maken van Oekraïne en riepen hulp in van Rusland. Het Russisch leger zit al sinds die tijd illegaal in Oekraïne.
Als je war contant volgt wordt - of werd - je ermee om de oren geslagen. Gelukkig is er een functie "kanaal niet aanbevelen", dat scheelt een hoop lawaai. Heb ik trouwens ook gedaan voor pro-Oekrainekanalen met clickbait en onzinverhalen over Russen die de Krim in paniek zouden hebben verlaten of de Kerchbrug die zo ongeveer elke dag in de brand zou staan enzovoorts. Ik sta volledig achter Oekraine maar die onzin voegt niks toe aan een goed beeld over de oorlog. Er zijn een paar goede kanalen en in het Nederlandse taalgebied is dit er 1 van. Tom is eerlijk en dat is voor mij een vereiste om het te volgen. Gaat het goed, mooi, gaat het slecht, wordt er geblunderd, ook gewoon melden en dat doet hij.
En terecht. Als Rusland Oekraïne verovert en alle graan van beide landen beheerst, hebben we een groot probleem. Toen Rusland het graan van Oekraïne blokkeerde, werd het al een probleem. Terroristisch Rusland moet niet nog meer macht krijgen.
Over het algemeen zijn het oneliners die - vaak geschreven in krom Nederlands, dus door een vertaalmachine zijn gehaald - een hoog "jamaar wij" gehalte hebben, hinten op "de kosten", "die arme jongemannen aan beide kanten" etc. etc. Ze willen redelijkheid en neutraliteit uitstralen. Inhoudelijk gaan ze nooit op argumenten in maar wordt het vaak een verwijzing naar iets totaal anders. Metatron heeft een aardig historisch/ debunk kanaal op RU-vid. Toevallig heeft hij gisteravond ( 16/7 ) een video gepost waarin hij in zo'n 20 minuten precies uitlegt hoe propaganda werkt, wie zich ermee bezighouden, hoe je het kunt herkennen en waarom en wanneer het men hanteert. Heb maar een klein stukje gezien maar het klopt wel aardig.
En de herhaalfactor, die ben ik nog vergeten. Heb er een paar geblockt - want irritant - maar hier loopt of kiep er ook eentje rond die altijd de FvD een hartje geeft en op het sterk pro-Russische History Legendskanaal kom je d'r in om. Keer na keer worden daar dezelfde standaard reacties gepost door dezelfde accounts met de standaard propagandariedeltjes die al lang gedebunked zijn. Maar ze gaan er bij die achterban in als koek.
Ik bekeek Neo Finance propaganda, en twijfelde, nu een van jou vele klanten, onder andere naam van mijn vrouw! Ja, als ik jou zou veroordelen was ik leuke belegging mis gelopen. Want je weet nooit zeker en de moderator moet snel ja of nee zeggen en beslissen. Ik zou dat werk niet graag doen, nooit goed, teveel of tekort geblokt.
Het grote verschil met Rusland is dat je hier vrij bent om kritiek te leveren op die propaganda. In Rusland belandt je al in de gevangenis als je met een leeg pamflet op straat loopt 😀
Dan let je niet op daar zeggen ze wel de verliezen en beelden van schepen die zijn geraakt.Maar als je beelden laat zien van je spullen dan laat je ook de locatie zien aan de wereld van waar je spullen staan dus niet slim@@MathyBoonen
Precies! Kijk maar naar de aanleiding van de Irak oorlog was ook niks anders dan Westerse propaganda. Daarom moest Julian Assange de gevangenis in omdat hij Westerse oorlogsmisdaden aan het ligt bracht. In het Westen zeggen allemaal Poetin dit en dat terwijl het conflict in Oekraïne veroorzaakt is door het Westen zelf.