Dopravce: Transdev Slezsko
Linka: 416
Odkud kam: Havířov, Podlesí, Aut. nádr. - Havířov, Šumbark, točna 2.etapa
Autobus: Iveco Streetway 18M CNG (info o busech beru z seznam-autobusu.cz)
seznam-autobusu.cz/vuz/114326
Kamera: Samsung Galaxy S9+
Datum jízdy: 7.10.2023
Čas a název zastávky:
Havířov,Podlesí,aut.nádr.: 0:00
Havířov,Podlesí,Okrajová u garáží: 2:40
Havířov,Podlesí,Merkur: 3:30
Havířov,Podlesí,zdravotní středisko: 4:40
Havířov,Podlesí,Nad Terasou: 6:00
Havířov,Město,Puškinova: 7:40
Havířov,Město,Jitřenka: 8:25
Havířov,Město,střed: 9:40
Havířov,Město,Nám.Republiky: 11:05
Havířov,Město,Magistrát: 12:50
Havířov,Město,u podloubí: 13:35
Havířov,Město,žel.st.: 15:30
Havířov,Šumbark,bazén: 17:10
Havířov,Šumbark,Školní: 18:05
Havířov,Šumbark,2.etapa u hřbitova: 19:55
Havířov,Šumbark,2.etapa Orlí: 20:50
Havířov,Šumbark,2. etapa Letní: 21:45
Havířov,Šumbark,točna 2.etapa: 22:15 (konečná zastávka)
26 июн 2024