Dopravce: Transdev Slezsko
Linka: 416
Odkud kam: Havířov, Šumbark, točna 2.etapa - Havířov, Podlesí, Aut. nádr.
Autobus: Iveco Streetway 18M CNG (info o busech beru z seznam-autobusu.cz)
seznam-autobusu.cz/vuz/114326
Kamera: Samsung Galaxy S9+
Datum jízdy: 7.10.2023
Čas a název zastávky:
Havířov,Šumbark,točna 2.etapa: 0:00
Havířov,Šumbark,2. etapa Letní: 0:55
Havířov,Šumbark,2.etapa Orlí: 2:10
Havířov,Šumbark,2.etapa u hřbitova: 3:15
Havířov,Šumbark,Školní: 5:00
Havířov,Šumbark,SNP: 6:10
Havířov,Šumbark,bazén: 6:40
Havířov,Město,žel.st.: 8:00
Havířov,Město,u podloubí: 10:50
Havířov,Město,Magistrát: 11:45
Havířov,Město,Nám.Republiky: 12:40
Havířov,Město,střed: 14:05
Havířov,Město,Jitřenka: 14:50
Havířov,Město,Puškinova: 16:00
Havířov,Podlesí,Nad Terasou: 16:55
Havířov,Podlesí,Merkur: 18:20
Havířov,Podlesí,Okrajová u garáží: 19:20
Havířov,Podlesí,aut.nádr.: 21:40 (konečná zastávka)
26 июн 2024