Wszystkich Świętych w 2023 roku - Autobusy w Krakowie
Cmentarz Prądnik Czerwony
Linia 806
Cmentarz Prądnik Czerwony - Cmentarz Grębałów
Przejazdy na odcinku:
Cmentarz Prądnik Czerwony - Medweckiego
Tramwaje Kraków
Linia 85
Stadler Tango "Lajkonik"
Mistrzejowice - Cmentarz Rakowicki
Przejazd na odcinku:
Muzeum Lotnictwa - Cmentarz Rakowicki
Linia 83
Konstal 105Na - RZ264+RZ265+RZ260
Nowy Bieżanów P+R - Cmentarz Rakowicki
Stadler Tango "Lajkonik" #HY867
Cmentarz Rakowicki - Wzgórza Krzesławickie
Przejazd na odcinku:
Cmentarz Rakowicki - Rondo Mogilskie - Plac Centralny im. R.Reagana
Linia 1 (zmiana trasy)
Salwator - Wzgórza Krzesławickie
Bombardier NGT63 - #RY643
Przejazd na trasie objazdowej na odcinku:
Plac Centralny im. R. Reagana - Wzgórza Krzesławickie
Przystanki:
Struga
Kombinat
Zajezdnia Nowa Huta
Elektromontaż [NŻ]
Wiadukty
Darwina
Jarzębiny
Wzgórza Krzesławickie
38:00
Linia 87
Konstal 105Na - HZ261+HZ262+HZ263
Zajezdnia Nowa Huta
Wzgórza Krzesławickie - Osiedle Piastów
Przejazd na odcinku:
Wzgórza Krzesławickie - Rondo Kocmyrzowskie im. Ks.Gorzelanego
1:01:05
Linia 86
Wzgórza Krzesławickie - Mistrzejowice
Stadler Tango "Lajkonik" #HY861
Zajezdnia Nowa Huta
Przejazd na odcinku:
Rondo Kocmryzowskie im. Księdza Gorzelanego - Rondo Hipokratesa
Wzgórza Krzesławickie - Cmentarz Rakowicki
Cmentarz Rakowicki - Wzgórza Krzesławickie
Przejazd na odcinku:
01:03:09
Linia 89
EU8N - #HL431
Nowy Bieżanów P+R - Mistrzejowice
Mistrzejowice - Nowy Bieżanów P+R
Przejazd na odcinku:
Rondo Hipokratesa - Rondo Piastowskie
Linia 193
Mercedes-Benz Conecto LF G
Lesisko - Cmentarz Prądnik Czerwony
#mpkkraków
#stadler
#wszystkichświętych
1 ноя 2023