Тёмный

Zamrazilová: Německo naši ekonomiku táhne dolů. Věřím, že katastrofa nás nečeká a zvládne to 

Deník e15
Подписаться 3,8 тыс.
Просмотров 1,6 тыс.
50% 1

Опубликовано:

 

31 окт 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 13   
@BaumerPaulGefreiter
@BaumerPaulGefreiter 11 часов назад
Kdo si do čela nezvolil hloupé státníky, energetické inflaci se zcela vyhnul. Nás může těšit aspoň to, že jsme Rusům neprodali infrastrukturu, aspoň to. V zemích kde tohle udělali (Srbsko) dopadli ještě hůř.
@ferryferry5176
@ferryferry5176 7 часов назад
A bude víra stačit?:)
@MiroslavŠkrabák
@MiroslavŠkrabák 12 часов назад
nicmene,nicmene a nicmene..
@LubosNovak-gf1ed
@LubosNovak-gf1ed 21 час назад
Paní Zamrazilová vystupte z té vaší luxusní bubliny a začněte něco v ČNB dělat. Jsou státy (třeba Izrael) a národy, které umí být samostatné a jejich zájmem je rozvíjet vlastní vědu a výzkum a potažmo i výrobu. A nečekají až jim někdo něco dá.🎉
@fiatcestaponizsemsenevydal541
@fiatcestaponizsemsenevydal541 9 часов назад
Inflace 0% je příliš vysoká inflace ✌️ HODL
@mrusnok
@mrusnok 14 часов назад
Spotřebitelské úvěry byly ještě zhruba v polovině roku levnější než hypotéky a ještě člověk nemusí řešit zástavu. Sám jsou použil spotřebitelský úvěr na dofinancování bydlení.
@rz6354
@rz6354 10 часов назад
přesně tak. Bsnka mi sama nutila konsolidaci spotřebitelskýho úvěru za 5,5 % a cpali mi peníze horem dolem. V době kdy hypotéky byla skoro stejně. To je bizár.
@vladimirsenfeld8748
@vladimirsenfeld8748 12 часов назад
Wir schaffen das mit Babiš😂😂😂und Pyjala🎉🎉🎉
@MatousRobert
@MatousRobert 12 часов назад
WIR schaffen das
@DaliborKalousek
@DaliborKalousek 12 часов назад
Energetickou krizi způsobilo vyhození Nord streamu američany a ne speciální operace na Ukrajině. Sama EU se přece chtěla odříznout od levných ruských energií, tak máme, co jsme chtěli.
@milenavykopalova1546
@milenavykopalova1546 11 часов назад
Nord Stream 2 nebyl nikdy spuštěn. Energetická krize nezačala až v důsledku ruské invaze v Ukrajinu - začalo k ní docházet už 2 roky před tím vlivem environmentálních, geopolitických a ekonomických faktorů, mezi něž je třeba počítat i rychlou obnovu ekonomiky po pandemii covidu. Hlavní příčinou ale byly už tehdy rapidně se zvyšující ceny fosilního plynu v Evropě, vůči nimž byly nejzranitelnější ty země, které na importu plynu (tehdy ještě především ruského) byly do velké míry závislé. Podle studie klimatického a energetického think-tanku Ember z října 2021 došlo v některých zemích během jednoho roku k 3x až 4x navýšení cen plynu a elektřiny. Jejich zvýšení bylo přímým důsledkem několika příčin: studená zima na severní polokouli vyčerpala evropské zásobníky fosilního plynu. Zvýšená poptávka po fosilním plynu v Asii a Jižní Americe do velké míry přesměrovala zásilky plynu do těchto oblastí. Globální poptávka vzrostla společně s tím, jak docházelo k rozvolňování protipandemických opatření. A hlavně - Putin používal zvýšenou poptávku po plynu jako zbraň, která mu pomáhala k prosazení jeho záměrů. Nikdy záměrně nezvýšil export plynu do Evropy, zvýšené poptávce navzdory. Více než co jiného to odhaluje zranitelnost zemí, které jsou závislé na importech fosilních paliv, která nemají pod kontrolou. Zkuste nepapouškovat zde kremelskou propagandu.
@rz6354
@rz6354 10 часов назад
to jsou ale pohádky.. Večerníček pro dezoláty ? 🙂 Oni ty ceny nebyly nahoře už před tou sabotáží ? Navíc tahle větev NS ještě vůbec nebyla v provozu.
Далее
Самое большое защитное стекло
00:43
Investiční výhledy C&P červen 2024
25:19
REPRIZA TEMA DNA S PETROM BIELIKOM 102924NFA transfer
40:57
53. Vyvolávajú médiá paniku? Michal Vašečka
49:08