Тёмный

روش درست شروع کار تولید محتوا که هیچکس نمیدونه❗(شروع یوتیوب،تولید محتوا اینستاگرام) 

Taraneh ko
Подписаться 6 тыс.
Просмотров 526
50% 1

Опубликовано:

16 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 23   
@sara.elahiiii
@sara.elahiiii 2 месяца назад
Perfect
@sara.elahiiii
@sara.elahiiii 2 месяца назад
Binazir👌👌👌
@rahaa2024
@rahaa2024 2 месяца назад
بی نظیر بود دختر❤
@Taranehko
@Taranehko 2 месяца назад
عزیز دلمی خوشحالم کمک کننده بوده🌱🙏😌
@mariazar_
@mariazar_ 2 месяца назад
مرسی از اینکه انقدر ساده شفاف سازی میکنی و آموزش میدی ، خیلی کاربردی🙏👍😉✨✨✨✨🙏
@Taranehko
عزیز دلمی دختری خوشحالم کمک کننده بوده🥰
@mariazar_
@mariazar_ 2 месяца назад
@@Taranehko ☺🙏✨✨
@ZahraHashemi-ww4lq
@ZahraHashemi-ww4lq 4 месяца назад
خیلی مثال خوبی گفتی مرسی ازت ک اینقد کمک کننده ای❤
@Taranehko
@Taranehko 4 месяца назад
عزیز دلمی دختری خوشحالم کمک کننده بوده ❤🥰مرسی از تو که انقدر انرژی دهنده ای🌱
@LivinginSweden2
@LivinginSweden2 4 месяца назад
ویدیوتون رو نگاه کردم خیلی خوب بود. خوشحالم شمارو دیدم دوست جدیدد شما از کانال مهاجرت به سوئدد💗💗💗
@Taranehko
@Taranehko 4 месяца назад
عزیز دلمی خوشحالم از بودنت🌱❤🥰
@LivinginSweden2
@LivinginSweden2 4 месяца назад
@@Taranehkoعزیز دلی امیدوارم حمایتها دوطرفه باشه❤❤❤
@pegahmoghadam2894
@pegahmoghadam2894 2 месяца назад
خب من منتظر ادامه این مبحثم 😊
@Taranehko
@@pegahmoghadam2894 ویدیویی که دیروز گذاشتم ادامشه تجهیزاتی که لازم دارید برای شروع🌸🥰 ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-3SDuq0ocSi0.html
@fardadsadati2296
@fardadsadati2296 3 месяца назад
من بیشتر ویدیو های یوتیوب ات رو دیدم.و میشه گفت از مخاطب های قدیمی و وفادار کانال ات هستم.و ایده ات از اینکه اول یوتیوب بعد اینستا واقعا عالیه.
@Taranehko
@Taranehko 3 месяца назад
ممنون از کامنت پر از انرژی مثبت و لطفتون باعث خوشحالیمه واقعا همراهیتون🌱🌸😌
@Mahmoud-Hashemi
@Mahmoud-Hashemi 4 месяца назад
4:21 سلام، اول تشکر کنم بابت ارائه و اشتراک گذاری تجربیاتتون. اینکه مخاطب را نمیشه عوض کرد، را متوجه نمیشم! یعنی حتی اگر دیدیم مخاطب جذب شده با اون چیزی که انتظارش را داشتیم متفاوت بود، باز هم به آمار و مخاطبهای جدید و نیازهاشون توجهی نکنیم و مسیر قبل را بریم؟ منتظر ویدیو پلتفرمها که قولش را دادید هم هستیم ببخشید طولانی شد🙏
@Taranehko
سلام توصیحش اینه کهشما از اول که تولید محتوا رو شروع کردید برای حل مشکل یه مخاطب خاص اینکارو کردید درسته؟تو ذهنتون طبق روشی که گفتم دقیقا اون مخاطب بوده انگار با او حرف میزدید تو تمام ویدیوها همین فرمون باید برید بذارید مثال بزنم: شما الان آقا هستید فرض کنید من ببینم ۴۰ درصد مخاطب های من شدن آقایون حالا بیام راجع به راه اندازی کسب و کار آنلاین همزمان با دوران سربازی یه ویدیو بسازم شما که مخاطب قرارتون دادم حتی به فرض اینکه واقعا تو دوران سربازیتونم باشه و محتوا مربوط بهتون باشه اولین چیزی که تو ذهنتون میاد اینه:" اخه تو اصلا چی میدونی از سربازی که نظر میدی..." درواقع من فرمونو چرخوندم به خاطر شما ولی هم مخاطب خانومم رو از دست میدم هم آقایون رو .... قضیه اینه که اون مخاطب که تو ذهنتونه و شما برای مشکلاتش تولید محتوا میکنید تغییر نباید بکنه محتوایی اگر به ذهنتون میاد که به درد اون مخاطب میخوره اوکیه ولی برای مخاطب دیگه نه.... مثال بعدی: تغییر گروه سنی فرض کنید من یه ویدیو بسازم راه اندازی کسب و کار شخصی در زمان کنکور (سال اول دانشگاه/بعد کنکور) مخاطبای هدف من رنج ۲۵ تا ۳۵ هستن و تولید این محتوا برای زیر ۲۵ سال باعث میشه حمایت شمارو از دست بدم از طرف دیگه زیر ۲۵ سال هم نتونم جذب کنم چون دغدغه هاشون نا آشناست برام.... حتما تو ویدیوهای آینده مفصل میرم سراغ مواردی که گفتم به خصوص پلتفرم ها که اشاره کردید امیدوارم پاسخ سوالتونو گرفته باشید🌱
@Mahmoud-Hashemi
@Mahmoud-Hashemi 3 месяца назад
@@Taranehko سلام مجدد. واقعا ممنونم که اینقدر وقت گذاشتید و مفصل توضیح دادید. با مثال سربازی که زدید کاملا متوجه و قانع شدم.🙏 من در حال تحقیقم برای شروع یه کار جدید و سوالی که پرسیده بودم بخاطر مطالبی بود که جاهای دیگه دیده بودم ولی توضیح شما واقعا منطقی‌تر بود. امیدوارم با انرژی پیش برید و ما هم از تجربیاتتون بتونیم استفاده کنیم🌹
@Taranehko
@Mahmoud-Hashemi باعث خوشحالیه که کمک کننده بوده در خدمتتون هستم امیدوارم تو ویدیوهای آینده بیشتر هم بتونم کمکتون کنم🙏🌱
@Orkideh_1363
@Orkideh_1363 Месяц назад
ترانه آخرشو بگو پکیج تولید محتوا داری یا نه والله من با دنبال فیلم گشتن بیشتر گیج میشم ؟ 😅 برای تولید محتوا و ادیت ویدیو تو یوتیوب میخام
@Taranehko
@Taranehko Месяц назад
@@Orkideh_1363 نه دختری برای یوتیوب نه ندارم استراتژی محتوا برای آنلاین شاپ دارم😅
@Orkideh_1363
@Orkideh_1363 Месяц назад
@@Taranehko چه فایده ترانه جون خودت از کجا ادیت ویدیو و کار تو یوتیوب رو یاد گرفتی؟
Далее