Ja też by zmienił na nowego Fireblade'a 3xR (jest limitowana edycja Carbon na ten rok!!!), to już znacząco bardziej dopracowany sprzęt niż pierwsza edycja. Silniki w wersji"M" w BMW i chyba "RR" mają dziwne awarie powodujące zniszczenie silnika. Informacja jest potwierdzona, Wystarczy trochę poszukać. Przykład tutaj ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-JFB4hQ1HmXQ.html. W opisie tego filmu są kolejne dwa linki do "ofiar" BMW. Poza tym jak ktoś szuka racjonalności w motocyklizmie i tym bardziej w tego typu sprzęcie to go nie znajdzie, bo to działa wg zasady..."dlaczego zmieniasz, przecież to tylko 6000km? Odpowiedź: bo mogę..." Dziękuję :)
Jak zmienisz to będziesz mieć nowego jak ale dołożyć będziesz musiał 20/30 , a jak nie zmienisz będziesz mieć starszego ale wciąż młodego i nie będziesz musiał dokładać. Pomogłem ;)? Pozdrawiam
0.3-0.5 trochę brzmicie jakbyście doszli do limitu tego motocykla, lepiej te 20-30k przeznaczyć na wyjazdy trackdaye 😁. A tak serio to zamówić nowego fireblada 2024 mocno poprawionego, tam już ohlins, Brembo stylema, 217km i wygląda rewelacyjnie 👍. Ja osobiście zamówiłem nowe 600rr przesiadka z mocniejszego sprzętu - ale kurde kusi 😊
Panowie jak sobie radzicie z myślą że takie piękne maszyny moglibyście rozbić na torze pytam zupełnie poważnie bo myślę nad takim zakupem ale myśl że mógłbym go rozbić na torze gdzie prawdopodobieństwo jest duże mnie przeraża i hamuje przed zakupem.