Jana Dukatova
Подписаться 1,4 тыс.
Просмотров 1,4 тыс.
50% 1

Lúčila som sa s liptovskými kravami, vyhrala preteky v Taliansku, dostala sa do reprezentácie a strávila super deň s deťmi v Topolčiankach.

@anitacurzio4500 7 лет назад
jsem ráda že ty líbilo naše město a doufám taky květiny že jsi vyhrála! asi příští že prijedeš v Ivreii budu mít odvahu na mluvit s tebou!! :)
@janadukatova
@janadukatova 7 лет назад
Grazie Anita!
@Anetka-pv5ul
@Anetka-pv5ul 7 лет назад
chcela som sa spýtať koľko súťaží si vhrala na 1. mieste
Fúha.. ťažká otázka ;) Ale na tie najvýznamnejšie súťaže si ešte spomeniem. 2x som vyhrala majstrovstvá sveta, 1x majstrovstvá Európy, 10x svetový pohár, a 5x som zvíťazila aj v celkovom hodnotení svetového pohára.