Turystyka Kolejowa TURKOL.PL
skład : EP05-23 ;
szlak : Żywiec - Węgierska Górka - Rajcza - Sól - Zwardoń
linia kolejowa : 139
0:00 INTRO
0:06 ŻYWIEC
0:40 Żywiec - Radziechowy Wieprz
3:50 Radziechowy Wieprz - Cięcina Dolna
5:34 Cięcina Dolna - Cięcina
7:10 Cięcina - Węgierska Górka
9:26 Węgierska Górka - Cisiec
12:41 Cisiec - Milówka
16:53 Milówka - Milówka Zabawa
19:52 Milówka Zabawa - Rajcza
23:14 Rajcza - Rajcza Centrum
25:32 Rajcza Centrum - Rycerka
27:30 Rycerka -Sól
31:42 Sól - Sól Kiczora
31:42 Sól Kiczora - Laliki
38:39 Laliki - Zwardoń
42:38 ZWARDOŃ
27 июл 2024