Dopravce: Transdev Slezsko
Linka: 417
Odkud kam: Těrlicko, obecní úřad - Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská
Autobus: Iveco Streetway 12M CNG
seznam-autobusu.cz/vuz/116706
Kamera: GoPro Hero 9
Datum jízdy: 28.12.2023
Čas a název zastávky:
Těrlicko,obecní úřad: 0:00
Těrlicko,střed: 1:35
Těrlicko,hřbitov: 4:00
Havířov,Bludovice,kopec: 5:55
Havířov,Bludovice,pod kopcem: 7:25
Havířov,Podlesí,Těšínská: 8:25
Havířov,Město,Tolstého: 10:30
Havířov,Město,Národní tř.: 12:10
Havířov,Město,obchodní dům: 14:55
Havířov,Město,nemocnice: 16:35
Havířov,Město,pož.zbroj.: 18:00
Havířov,Město,Česká: 19:00
Havířov,Město,Tichá: 20:10
Havířov,Město,žel.st.: 24:30
Havířov,Šumbark,bazén: 26:10
Havířov,Šumbark,Obránců míru: 27:25
Havířov,Šumbark,Vsuvky: 29:10
Havířov,Šumbark,rozc.: 30:35
Havířov,Šumbark,točna Petřvaldská: 31:20 (konečná zastávka)
26 июн 2024