Dopravce: Transdev Slezsko
Linka: 417
Odkud kam: Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská - Těrlicko, obecní úřad
Autobus: Irisbus Citelis 12M CNG
seznam-autobusu.cz/vuz/34511
Kamera: GoPro Hero 9
Datum jízdy: 27.12.2023
Čas a název zastávky:
Havířov,Šumbark,točna Petřvaldská: 0:00
Havířov,Šumbark,rozc.: 1:40
Havířov,Šumbark,Vsuvky: 3:00
Havířov,Šumbark,Obránců míru: 4:45
Havířov,Šumbark,SNP: 5:50
Havířov,Šumbark,bazén: 6:25
Havířov,Město,žel.st.: 7:40
Havířov,Město,Tichá: 12:40
Havířov,Město,Česká: 13:40
Havířov,Město,pož.zbroj.: 14:35
Havířov,Město,nemocnice: 15:25
Havířov,Město,obchodní dům: 17:35
Havířov,Město,Národní tř.: 20:15
Havířov,Město,Tolstého: 21:20
Havířov,Podlesí,Těšínská: 23:35
Havířov,Bludovice,pod kopcem: 25:25
Havířov,Bludovice,kopec: 27:25
Těrlicko,hřbitov: 28:55
Těrlicko,křiž.: 30:15
Těrlicko,obecní úřad: 31:35 (konečná zastávka)
26 июн 2024