Тёмный

122. «Таємниці» прийменника «по», які стануть вам у пригоді під час спілкування. 

Українська для дорослих
Подписаться 29 тыс.
Просмотров 1,4 тыс.
50% 1

Наша солов’їна дозволяє замінити конструкції з «по» стилістично кращими безприйменниковими формами або конструкціями з іншими синонімічними прийменниками.

Опубликовано:

 

21 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 12   
@StartGamesEX
@StartGamesEX 5 месяцев назад
Чудові відео, з цікавістю дивлюся ваш вміст. Дякую за вашу Працю. Слава Українській Україні!
@SVolikov
@SVolikov 5 месяцев назад
Дякую за популяризацію української мови! Як завжди цікаво та корисно. Подальших успіхів у Вашій, такій необхідній, праці!
@tetyanakyreyeva5766
@tetyanakyreyeva5766 4 месяца назад
Дякую за уроки, вподобайка для підтримки каналу 💛💙
@Sonita1993
@Sonita1993 5 месяцев назад
Дякую за новий урок! Говорімо солов'їною 💙💛
@ТаняБуц-ю6с
@ТаняБуц-ю6с 5 месяцев назад
Дякую.
@antonina5347
@antonina5347 2 месяца назад
Дякую за урок української мови.
@ivankovalenko1805
@ivankovalenko1805 4 месяца назад
Cупер ! Дякую вам Пані Наталя. Я вирішив теж продовжувати вчити покращувати і підтримувати свою українську мову хоч і сам українець і володію українською мовою але вчив її в школі давно (школу закінчив 1985 році в Полтаві) а потім прийшлось жити і за межами України бо кожному Бог дає свою долю і на кожну людину має свій план. Розпад СРСР застав мене наприклад на кораблі в Тихому океані де працював з людьми з різних країн і не спілкуватись українською мовою а вживали робочі міжнародні мови московську "російську" і англійську, мав професіональну роботу. А коли почалася війна яку принесли московити в Україну в 2014 році я теж був за межами України в Новій Зеландії де теж українська інколи час від часу була все-таки але занадто рідко і мало що можна було навідь її втратити і тим хто її мав. Я сам наприклад піймав себе на тому що я розумію українську але не можу на ній говорити, або говорив але мені було дуже складно і тяжко, і в той же час відчував що вона мені потрібна особлива зараз і там в Новій Зеландії теж. Тому почав знову вивчати українську мову навідь самостійно, і з тим що відшукав на мережі інтернету що теж допомагало, і дуже, і користуватися нею кожного дня і тижня і вона повернулася я знову, можу нею говорити вільно і добре себе почувати. А ваші уроки я теж роблю з задоволенням бо так, ви праві ці тонкощі української мови важливі. І скажу вам відверто я живу вже багато років серед англомовних людей і Маорі мовних людей але першу мову берегти і підтримувати важливо. І також приємно я люблю це робити, і цікаво, та захоплює, лінгвістичні знання людей це теж справжні скарби в нашому житті, які допомагають і навідь захищають нас і наше життя. Дякую вам за важливу допомогу і підтримку Благослови і помагай вам Боже З повагою Іван Коваленко Веллінгтон, Нова Зеландія.
@GuzelKyrim-Ukraine
@GuzelKyrim-Ukraine 4 месяца назад
Таік се склало, що я слідую за мовною традицією моєї бабусі (Царствіє їй Небесне)! Ще й досі ми вживаємо багато діалектизмів та полонизмів в нашому повсякденному спілкуванні! Вогоримо ми Українською яка є дуже незрозумілою для клятих північно-східних сусідів (жеби в їхніх ротах пір'ячко повиростало!).
@AndriiDiachenko-k7x
@AndriiDiachenko-k7x 5 месяцев назад
Дякую за відео. Після прийменника "По" було б цікаво дізнатись, звідки походить суто український подвійний префікс "По", зокрема, в дієсловах "попоїсти", "попобігти".
@СветланаИгнатьева-ф2к
@СветланаИгнатьева-ф2к 5 месяцев назад
Минуло всього кілька десятиліть, а такі прості правила стали тепер складними. Прикро, що незалежність призвела до занепаду рідної мови.
@ОлександрБатура
@ОлександрБатура 5 месяцев назад
Дякую
Далее
HA-HA-HA 👊  #countryball
00:15
Просмотров 1,6 млн
Про оцінювання
10:52
Просмотров 18 тыс.