Dark

#AdminSazan 

AdminSazan
Subscribe 469
Views 9K
99% 240 1

گاهی آدم‌ها دنبال روش می‌گردند، شاید خودشان هم ندانند اما چون خود را گم می‌پندارند، اغلب شکست خورده‌ترین افراد دنیا می‌شوند. کتابی که به شما معرفی خواهیم کرد نوشته‌ی فرد پولدار و موفقی است که اگر صادقانه بگوییم بخش اعظمی از زندگی‌اش آرزوی ماست. نویسنده‌ی این کتاب، آنتونی رابینز یک جمله‌ی بی‌نظیر در این کتاب دارد:
«افراد موفق اغلب شکست خورده‌ترین مردم دنیا هستند.» بله... فکر کنم این جمله با احساس شما تشابه زیادی دارد. و این پاسخ تکراری که «تو چی می‌دونی تو زندگی من چه خبره!»
اما چرا شکست خورده‌هایی که رابینز می‌گوید، تعریفی از افراد موفق است و شکست خورده‌هایی که می‌پنداریم و می‌بینیم، بدبخت‌هایی که هی بدشانسی می‌آورند؟
خواندن کتاب «موفقیت نامحدود در ۲۰ روز» و استفاده از الگوهای آن به این معنی نیست که دیگر شکست نخواهید خورد. بلکه دقیقا به این مفهوم است که شما با امتحان روش‌های جدید برای پیدا کردن راه و مسیر موفقیت، بسیار بیش از پیش شکست خواهید خورد. چرا که افراد موفق وقتی متوجه می‌شوند آنچه انجام می‌دهند، فایده و سود لازم را ندارد، فورا راه حل بهتر و اصلاح‌شده‌تری را امتحان می‌کنند. حتی بدون اینکه به راه قبلی احساس پایبندی داشته باشند یا تغییر مسیر را مساوی با شکست بدانند.
برای افراد موفق زندگی درست شبیه چیدن و قرار دادن تکه‌های پازل در کنار هم است. آن قدر این کار را تکرار خواهند کرد تا نقش مورد علاقه‌شان را پیدا کنند. در بن بست گیر نکنید! این پیام رابینز است. اگر رابطه عاطفی، شغل فعلی، خانواده یا هر چیزی که فکر می‌کنید شما را به هدف نمی‌رساند، به بن بست رسیده، توانایی تغییرش را داشته باشید.
گاهی ما آدم‌ها آن قدر در چیزی که اتفاق افتاده غرق می‌شویم که فراموش می‌کنیم هدف اصلی درک این مساله است که آیا این مسیر شما را به هدف‌تان می‌رساند یا نه! شکست بخورید! این جمله را بزرگ توی مغزتان بنویسید. شکست بخورید! این تنها را پیدا کردن مسیر رسیدن به هدف‌ است.
به نتایج کارها توجه کنید وگرنه هر قدمی که بر می‌دارید تنها حرکات رزمی است که ممکن است شما را به هدف نزدیک و یا دور کند. قابلیت انعطاف از ویژگی‌های افراد موفق است.
به عنوان کلام آخر باید بگوییم «موفقیت نامحدود در ۲۰ روز» در صورتی یک جمله شعاریست که فقط آن را بدون عمل و اجرا،‌ مطالعه کنید. احتمالا این کتاب اولین کتابی نیست که در زمینه‌ی پیشرفت و رشد شخصی خریده‌اید. آیا به آنچه در آخرین کتاب خوانده‌اید، عمل کرده‌اید؟ در واقع طبق آخرین آمار تنها کمتر از ده درصد از کسانی که چنین کتاب‌هایی تهیه می‌کنند کتاب را به طور کامل می‌خوانند.
باورکردنی نیست! اما آدم‌های زیادی پول پرداخت می‌کنند، برای خرید کتاب زمان صرف می‌کنند و می‌دانند که به نتیجه آن کتاب احتیاج دارند، اما آن را نخوانده کنار می‌گذارند. حتی بدتر از آن، کتاب را می‌خوانند و به دستورات آن عمل نمی‌کنند. این را آنتونی رابینز به شما می‌گوید.
در نهایت می‌توانیم بگوییم اگر شما هم در زمره این افراد هستید، همین حالا بلند شوید و حتما به سراغ روش قبلی زندگی‌تان بروید و ممنونم که همین چند خط را خواندید، اما اگر به دنبال پیدا کردن و تجربه روش‌های زندگی و درس گرفتن از تجارب دیگران هستید، حتما این کتاب یکی از آن راه‌هایی است که باید امتحان کنید
کتاب _بوک# @AdminSaz @AdminSazan
#موفقیت
#بیندیشید_و_ثروتمند_شوید
#راز_موفقیت
#راز_ثروت
#ذهن_ثروتمند
#آیین_دوست_یابی
#پیشرفت_فردی
#موفقیت_فردی
#پولدار_شدن
#کتاب_صوتی
#موفقیت_نامحدود_در_۲۰_روز
#راز_ثروتمند_شدن
#ذهن_برتر
#آنتونی_رابینز
#موفقیت_نامحدود_در_بیست_روز
#هنر_بیان
#هدف
#بخواهید_تا_به_شما_داده_شود
#ادمین_سازدات_کام
#برایان_تریسی
#وین_دایر
#بیست_و_یک_راز_موفقیت_میلیونرها
#افزایش_عملکرد
#بیزینس_پلن
#کسب_و_کار_موفق
#استراتژی_کسب_و_کار

Published on

 

Dec 21, 2022

Share:

Link:

Download:

Loading link...

Add to:

My playlist
Watch later
Comments : 22   
Neda Razavi
Neda Razavi 2 months ago
🙏🙏🙏👌
AdminSazan
AdminSazan 2 months ago
♥♥
shilan shilan
shilan shilan 5 months ago
👏👏👏👏
AdminSazan
AdminSazan 5 months ago
Thank you
Online Schule مدرسه انلاین
ماشاءالله بسیار زیبا بود ❤❤
AdminSazan
AdminSazan 2 months ago
درود بر شما
sara kazemi
sara kazemi Month ago
ممنون از کتاب فوق العاده ای که گذاشتین..‌
AdminSazan
AdminSazan Month ago
سارا جان از حسن توجه شما بسیار سپاسگزارم خیلی خوشحالم که راضی هستید ممنون میشم ما را به دوستانتان معرفی کنید
parva m
parva m 5 months ago
👌👍
Farid ahmad Nadri
Farid ahmad Nadri 2 months ago
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
AdminSazan
AdminSazan 2 months ago
Thank you Farid
sallar mowlavi
sallar mowlavi 2 months ago
dast xosh kak farhad
AdminSazan
AdminSazan 2 months ago
spas Sallar gian
Farid ahmad Nadri
Farid ahmad Nadri 2 months ago
تشکر
AdminSazan
AdminSazan 2 months ago
Thank you Farid
Farid ahmad Nadri
Farid ahmad Nadri 2 months ago
ممنون
AdminSazan
AdminSazan 2 months ago
Thank you Farid
Holleh Pazouki
Holleh Pazouki Month ago
Ma keh har kasiro didam raft classeh In mardak, be toreh kol zad be saresh va Karo zendegisho vel kard raft. Fek konin chera ma ingadr realstate agent money hungry darim. Ay baba....
AdminSazan
AdminSazan Month ago
شاید به این دلیل است که جامعه ما به جای اینکه به فکر رشد شخصی خودش باشد بیشتر چشم و هم چشمی دارد ممنون میشم ما را به دوستانتان معرفی کنید
AcademyParva
AcademyParva 4 months ago
doruood
AcademyParva
AcademyParva 5 months ago
❤❤❤❤
AdminSazan
AdminSazan 5 months ago
Thank you
Next