Тёмный

⭕️ТОП 3️⃣ ПОМИЛКИ рекрутера⭕️ 

MIRA Education
Подписаться 476
Просмотров 81
50% 1

Про помилки ніхто не любить говорити. А про помилки людини, яка оцінює інших, взагалі складно. Але якщо ти вже когось оцінюєш і тим самим впливаєш на долю людини, ти маєш знизити ризик помилки до мінімуму.
Тому зараз ми розберемо 3 найкритичніші помилки рекрутера.
Впевнена, що ця інформація допоможе не тільки рекрутеру, а й кандидату. Бо як-то кажуть, якщо ти володієш інформацією - ти володієш світом )))
Поїхали:
Перша помилка - це коли рекрутер, не розібравшись досконально в посаді, вже побіг шукати кандидатів. Така швидкість призведе або не до тих кандидатів (просто не той профіль буде знайдений), або до самовідмов від кандидатів, бо їм ця посада буде не цікава. А ще можна отримати негатив на ринку, бо питань від кандидата може бути багато, а відповіді у рекрутера або не буде, або буде не та. Витрата часу всіх задіяних осіб. Треба не забувати, що рекрутеру потім ще всім знайденим кандидатам треба буде дати зворотніій звʼязок та відмовити. Короче за цей час точно вже можна було б закрити вакансію.
Друга помилка - шукаємо не там, тобто не ті інструменти пошуку використовуємо. Наприклад, одразу побігли шукати через класичні роботні сайти (Ворк, Робота, Джубл), а там такими кандидатами навіть не пахне. Класичний приклад, пошук ІТ розробників на цих порталах. Ну звісно є шанс знайти таку людину, але він як побачити динозавра на вулиці - 50 на 50. Очікувати швидкого результату точно не треба. Краще продумати стратегію пошуку заздалегідь. Доречі, якщо ви кандидат, а не рекрутер, то подумайте про те, де саме вам шукати роботу, через які джерела - це дуже важливо!
Третя помилка - це комунікація рекрутера, яка починається з опису вакансії для кандидата, першого меседжа про пошук і закінчується тільки при виході кандидата на роботу або коли рекрутер передає комунікацію внутрі компанії комусь іншому. Тут потрібно подумати про тональність, стиль, довжину меседжів. Потрібно не навалитись на кандидата зі своєю пропозицією, а тактовно провести його від першого повідомлення до останнього, підвищуючи та розвиваючи його мотивацію на компанію та посаду. Це тонкості комунікації і про них не варто забувати та нехтувати ними.
Помилки можуть призвести не тільки до негативу в сторону рекрутера чи HR компанії, а й до негативного іміджу роботодавця на ринку праці. Виправити ситуацію потім дуже складно.
Бажаю не створювати собі проблем, а готуватись ретельно і шукати із задоволенням!

Опубликовано:

 

5 мар 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии    
Далее