Тёмный

♨️КОМУНІКАЦІЯ з ВЛАСНИКАМИ ♨️ 

MIRA Education
Подписаться 474
Просмотров 70
50% 1

Працевлаштування ТОП менеджера - це окрема історія. І багато залежить від етапу співбесіди з власниками або СЕО бізнесу. Доречі є нюанси співбесіди з найманим СЕО і власником або власниками компанії. Але про це якось іншим разом, бо дуже тонкі матерії )
Давайте взагалі розберемо, як успішно пройти співбесіду з першої особою, яка шукає в свою команду ТОП менеджера.
Зазвичай розмова з власником починається із самопрезентації кандидата. Тому вам, як ТОП менеджеру з досвідом, потрібно підготувати розповідь про себе, саме в ключі потреб власника. Скоріше за все у вас вже 15-20 років досвіду і починати з першого місця роботи точно не треба. Самим релевантним буде досвід останніх 5-7, ну ладно 10 років. І подати цей досвід потрібно з точки зору бізнеса, в який ви хочете потрапити. Тобто, якщо ви колись починали свою кар’єру офіс-менеджером, а стали Директором з маркетингу, то краще зосередитись на ваших досягненнях саме в сфері маркетингу. Якщо ви більшість часу працювали в дистрибуційному бізнесі, але у вас є досвід роботи в рітейлі і ви зараз претендуєте на Директора з маркетингу великого рітейлу, то саме ваш досвід в рітейлі і буде найбільш цікавий для власника. А якщо ви зможете провести кореляцію між маркетингом дистрибуції і рітейлу і показати, що саме такі розширені навички дадуть вам змогу якісно керувати маркетинг функцією на новому місці, то це буде бінго!
Перший крок пройдено, ви презентувались. Тепер вам потрібно послухати власника і його точки болю. Якщо він сам не розкаже, запитайте його. Ви ж точно підготувались до розмови, продивились інформацію про компанію, продукт, стратегію розвитку, проблемні моменти, тощо. Тому у вас мають бути питання, а можливо навіть гіпотези, про які ви можете поговорити. Скоріше за все власник розкаже вам про поточний запит, тобто навіщо їм зараз Директор з маркетингу, які задачі він хоче поставити перед ним. Ви уважно слухаєте і в ідеалі, проговорюєте свою думку щодо цього. Це має бути продуктивний діалог!
І не менш важливим є те, як саме буде проходити ваше спілкування, тобто тон, стиль розмови. Це має бути розмова на рівних. Партнерська позиція в діалозі. Ви - професійна людина, яка не просто прийшла, щоб отримувати зарплату. Вам важливо принести результат бізнесу і цей результат буде вашої винагородою (як нематеріальною так і матеріальною). Ви маєте зважити, наскільки ціли та задачі від власника можна реалізувати, чи дійсно саме це в пріоритеті для бізнеса, чи готовий бізнес/продукт/команда до нових викликів, тощо. Не бійтесь ділитись досвідом. За останні роки я не бачила жодного випадку, коли власник взяв всі ідеї, про які говорив з кандидатом, і пішов сам їх виконувати. Ці часи вже давно в минулому.
Тому будьте відкритим, партнерським та корисним.
Саме така позиція та поведінка - залог успіху!

Опубликовано:

 

27 май 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии    
Далее
Рыбачка
00:14
Просмотров 16 тыс.
Неожиданно?
00:25
Просмотров 83 тыс.
ХОЧУ в ІТ 🙏
0:56
Просмотров 183
Рыбачка
00:14
Просмотров 16 тыс.