Тёмный

💥неочевидні ПОМИЛКИ РЕКРУТЕРА💥 

MIRA Education
Подписаться 476
Просмотров 73
50% 1

Коли у рекрутера виникають проблеми з пошуком кандидатів чи закриттям вакансій, ми починаємо аналізувати статистику. Тобто дивимось чи там шукає, які саме джерела пошуку використовує, скільки скринінгів в день проводить, тощо. Але не завжди про проблему пошуку можуть розказати цифри.
Є декілька моментів, які заважають бути успішними рекрутерами. І можливо на перший погляд вони можуть виглядати дивними, але я раджу все ж таки до них прислухатись.
Насам перед, рекрутер має любити людей (як це не дивно ). Бо спілкування з клієнтами та кандидатами займає більшу частину роботи рекрутера. І якщо ти не любиш говорити з людьми відверто та на позитиві, або якщо ти вигорів і вже не можеш цього робити, варто подумати про зміну професії.
Бізнес.
Якщо бізнес, для якого ти шукаєш кандидатів тебе не надихає, діла не буде. Наприклад, ти не любиш ІТ технології, не хочеш розбиратися в мовах програмування, такі слова як «devops» або «java» тебе лякають, тобі точно не бути ІТ рекрутером. Або наприклад, ти прийшов працювати в лакшері сегмент, але він тебе в житті не цікавить зовсім. Ти не розумієш як можна купувати сумочку за декілька тисяч доларів. Не полюбивши бізнес та його продукт, ти не зможеш якісно продавати вакансії кандидатам. Не зможеш запалювати в них зацікавленість. Розповідь про компанію-роботодавця занудно нікого не замотивує. А при першому контакті з кандидатом ти не розпитуєш кандидата про його досвід, а саме продаєш компанію, вакансію, керівника, команду, тощо.
Вакансія. Те саме відноситься і до вакансії. Якщо ти не до кінця розумієш, що має робити нова людина в компанії, за що відповідати, які нюанси будуть в її роботі, позитивного результату не буде. Бо знайти та співставити слова в заявці на пошук та в резюме кандидата, це точно не успіх.
Питання від кандидата. На них ти теж маєш знати відповіді. Наприклад, кандидат на ТОП посаду запитує, які річні оберти в компанії. Або запитує з якою кількістю ІТ систем працює компанія і які саме вони. І нікого не цікавить, чи розумієтесь ви на цих моментах чи ні, вам просто потрібно надати відповідь, бо кандидату не цікаво витрачати свій час. Якщо він вже погодився на розмову, потрібно втримати його зацікавленість та розвинути її.
Тому інструменти пошуку, навички користування булінсьочом або штучним інтелектом, не завжди зможуть допомогти закрити вакансію.
Починаємо з любові до людей і закінчуємо любовʼю до вакансії.
Що ж поробиш, коли любов повсюду ))))

Опубликовано:

 

6 фев 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии    
Далее